Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4x feletti anyukák bevállalnátok?

4x feletti anyukák bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Van már gyermekem,43 évemet töltöttem,most teszteltem pozit!!!Párom az szeretné ha lenne még babánk! A legkisebb 2 éves most...
2014. nov. 3. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nem azért fogod vállalni/nem vállalni, hogy a hozzászólók többsége mit mond. :)


Én magam részéről nem vállalnám. Mire a gyerek érettségizik, addigra lennék 60.

2014. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

En bevallalnam ha Mar megfogant.nem torodnek masok velemenyevel.

Van a csaladban olyan Aki kb 25 eves kora Ota probalkozik teherbe esni,egyszer sikerult is,van egy kislanya,de tobbet szeretnenek.most 37 eves es varjak mikor Jon a masodik pocaklako.

Szerintem ez peldaul teljesen normalis,hogy nem adjak fel az almukat,csak mert mindketten kozelednek a negyvenhez. :)

2014. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A legkisebb 2 éves. Hát akkor bevállalnám.

Ha már lenne pl. két felnőtt gyerekem, lehet elgondolkodnék, de mivel a kicsi is kicsi, ezért hát jöjjön aminek jönnie kell.

2014. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha már így alakult és egészséges lennék vállalnám.
2014. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Vállalnám igen.

Csoda, hogy most (még)ilyen válaszok érkeztek. A múltkor egy 35 éves kérdezte, hogy bevállalja-e a negyediket és szinte mindenki azt írta, hogy öreg már ehhez. Vicces.

2014. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
DE SZUPER HÍR!!! NANÁ, HOGY BEVÁLLALNÁM!!!!!!! ÉN 40 VAGYOK, FÉL ÉVES A PICIM, DE MÉG SZERETNÉK EGY 4.BABÁT IS!!!!!!!
2014. nov. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Pláne, hogy már a pocakodban van.
2014. nov. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen,ha mar pocakban van mindenképpen megtartanám!
2014. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen..( még) nem irtak be :) kedves 5.vállaszoló.

De ha úgy tettem volna fel kérdésem," bevállalnátok a 6.babát?"

2014. nov. 3. 14:11
 10/19 Goldie76 ***** válasza:
63%

IGEN, én 38 vagyok és 4 éve nem sikerül az első gyermekünk. Ha már a pocakodban van , eszed ágába se legyen, hogy megöld!!!!

ÉN meg sem állok 4 gyerekig! :) Nem érdekel ki mit mond, hogy ennyi meg annyi éves vagyok! SOk sikert, és jó babázást!

2014. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!