Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezheti a párom ha ovulációm...

Érezheti a párom ha ovulációm van? Vagy ha esetleg már terhes vagyok, akkor azt érezheti hogy más vagyok?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék párommal sűrűn együtt vagyunk,kalkulátor segítségével kiszámolva,ma van az ovulációm,tegnap amikor együtt voltunk azt mondta más vagyok valami furcsa most nálam,mintha meg lennék duzzadva.
2014. nov. 3. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt volt már pár hasonló kérdés, vaki azt mondja igen valaki azt hogy nem. Mikor megfogant a baba akkor nem érzett másnak a férjem,mikor már 2hónapos voltam akkor már azt mondta teljesen más. Szóval elképzelhető hogy érzi a párod! Drukkolok:)
2014. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!