Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki esetleg biztosan tudja...

Valaki esetleg biztosan tudja hogy nem középidőben sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ha vezettetek hőgörbét vagy ovuteszteztetek hogyan viszonyultak az adatok? Pl 6. ciklusnapon sikerült ott mutatta bármi a peteérést vagy csak lett baba?
2014. nov. 3. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem vezettem semmit, csak az első lányom születése után minden hónapban megéreztem a peteérést (fájt, szúrt).

Amikor a második babával terhes lettem, akkor mondtam is a páromnak, hogy hoppá, mintha kicsit korán lenne a peteérésem, fájt mindenem. Ekkor voltunk együtt, és ekkor meg is foganhatott a babám. Minden ultrahangon egy héttel nagyobb (tehát a peteérés valóban előbb történt).

2014. nov. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én vezettem. Meglepődtem, de minden uh-n biztosak voltak benne, hogy pont egy héttel idősebb. Ez volt a görbém, és 6-7. napi fogantatás a legvalószínűbb.


[link]

2014. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ilyesmikre gondoltam. Utolsó nektek utána amikor a ciklus.hu behúzta a peteérést abban a 3 napban nem foganhatott, vagy az ultrahang miatt esélyesebb a 6.7.nap? Dokid mit mondott erre, eddig éltek a spermiumok vagy hogy lehetett igy? Köszi:)
2014. nov. 3. 15:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Ciklus 24. napján volt peteérésem.Ez a görbémen is látszik.A picurkám 12 hétig minden ultrahangon 10-11 nappal volt kisebb.


[link]

2014. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig 28 napos ciklusaim voltak. 24. ciklusnapon fogant a bébi, és én is úgy jártam, hogy később is szültem a doki szerinti időhöz képest, viszont a görbémhez képest napra pontosan. :) Szóval amikor már azt hiszi az ember, hogy kiművelte a görbézés, tesztelés stb tudományát, akkor közbeszólhat a szervezet. :)
2014. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A dokim szerint (engem kérdeztél) simán csak korábban volt az ovuláció. A hőgörbét pontatlan dolognak tartja, simán annyit mondott uh alapján, hogy kereken egy héttel idősebb a baba (a születési időpontja is stimmelt, és végig a méretei is), ezért elhiszem neki. Ő mondta, hogy görbe ide vagy oda, tuti az egy héttel korábbi fogantatás.
2014. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Akkor ezek szerint igazolja a görbe nálatok, legfeljebb korábban vagy később volt közepidőhöz, ugye? Akkor nrm ugy van hogy mutat a görbe egy középidős peteérést ês teljesen máskor fogan, vagy valakinek ilyen is volt esetleg?
2014. nov. 3. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus.hu nem jól húzta be az ovut.
2014. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem általában 25-26 naposak voltak a ciklusaim, kb 13. napon szokott lenni a peteérésem, de mikor a kislányom fogant, akkor a 8.-9. nap környékén már megtörtént az ovuláció. A terhességi tesztem is már a 20. ciklusnapon pozitív lett. Ultrahangokon is mindig 4-5 nappal nagyobbak voltak a méretei. Ennek ellenére mégis 3 nappal a kiírt időpont után született meg, vagyis ha a korai peteérést figyelembe vesszük, akkor kb 1 héttel hordtam túl. Mindezt a születési méretei is alátámasztják: 58 cm és 4 kiló volt a babám.

Görbém: [link]

Ovu tesztet is csináltam, de az valahogy nem akkor mutatta a peteérést, mint az összes többi jel (hőmérséklet, görcs, vérfolt, nyák)

2014. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!