Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 19. napján reggeli...

Ciklus 19. napján reggeli első vizeletből ovulációs teszt. Képet csatoltam. Jövőhét csütörtökre nem várom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 4. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ovu tesztet nem csinálunk reggeli első vizeletből.
2014. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, mint jósteszt??
2014. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,jóstesztként gondoltam.Tudom hogy azt is korai még csinálni.Az a helyzet,hogy ebben a hónapban is a 11.napon kezdtem csinálni az ovu teszteket.Az első nap negatív volt,második nap már halvány csík.Harmadik naptól erősebb csík van folyamatosan.Annyira nem erős,mint amikor pozitívnak kellene lennie,de viszont annyira nem is halvány,mint mikor negatív.Ezért gondoltam egy reggelire.Erre viszont nem számítottam.Még soha nem volt ilyen.Már jó pár hónapot végig teszteltem,de ez most nekem is új.
2014. nov. 4. 12:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném a babát,de nem hiszem hogy lehetséges lehetne.Lehet korábban volt peteérésem.11.nap előtt lehet peteérés? Teljesen tanácstalan vagyok.
2014. nov. 4. 13:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nem lehet,hogy most lesz ovud?Lehet kései peteérés is.
2014. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, én most már nem tudom, hogy mi van ovuteszt ügyben. Én amikor teszteltem anno a lányomnál, akkor reggeliből halványan mutatta, napról napra erősödött, 3 napra rá a nemvárt napján meg a hcg is iszonyat halványan mutatta. Viszont most csináltam tegnapelőtt este ovutesztet, még kicsit halványabb volt a csík, mint a kontroll vonal. Csináltam tegnap reggel is, első vizeletből, az teljesen egyforma két vonal volt. Délután már ismét csak olyan halvány, mint előző este, sőt még kicsit halványabb, és ma reggel szintén halványabb a kontrollnál, viszont erősebb mint az esti. Ezért nem értem, hogy lh-tesztként ha du kéne megcsinálni, mert akkor van több lh hormon a szervezetben, akkor hogy lehet, hogy reggel erősebbnek mutatja. pedig direkt betartom az estinél, hogy előtte 2 óráig nem iszok. A másik. Ha terhes lennék, akkor meg már a hcg-nek is mutatnia kellene.
2014. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor újra: nem csinálunk reggeli első vizeletből, pont mert az nem megbízható. Térj vissza az esti teszteléshez. Vagy nem volt még ovud vagy egyszerűen alacsonyabb az lh szinted (hány éves vagy jut eszembe?). A hőmérő pontosabb képet ad a dologról.Hány naposak a ciklusaid?
2014. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért ne csinálhatna jóstesztet? Attól még nem kell ledegradálni valakit, hogy kíváncsi. Egyébként meg szerintem igenis pontosabb az ovuteszt, mert engem pl. hónapokig csapott be anno a hőgörbém.
2014. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy hány éves (ha erre gondoltál a degradálással), mert pl. menupausához közel vagy a petefészek korai elöregedésénél a normál érzékenységű lh-teszt többnyire nem lesz pozi.
2014. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha tőlem kérdezted a koromat,én 31 éves vagyok,harmadik baba lenne.Kisfiam lombikkal fogant,kislányom spontán.Már hónapok óta tesztezem,mindig volt peteérésem a 14.napon.Most nem tudom mi van.Csináltam délben is egy ovu tesztet,az már nagyon halvány.Tényleg lehet ilyen későn ovum?. Februárban elvesztettünk egy ikerpárt,aminek az egyik tagja méhen kívül volt,és sajnos kivették a bal petevezetőmet is.Nagyon reménykedek benne hogy Karácsonyra már újra babás leszek.
2014. nov. 4. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!