Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán teszteltem? X-Epil...

Korán teszteltem? X-Epil teszt ma a nemvárt napján reggeli vizeletből teljesen negatív. Van még remény? Jó ez az X-epil teszt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 7. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Az kizárt, hogy nem vagy terjes es par órán belul megjön? Miért nem lehet várni, amig elmarad a menstruacio,....
2014. szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A teszt nagyon jó, én évekig mindig ezt használtam, és sosem csapott be, akkor sem ha nem voltam terhes, és akkor sem, mikor terhes voltam 2x is. Kicsit elsietted a tesztelést, mert ez még bármi lehet. Lehet hogy nincs baba, de ha később fogant még akár lehet is. Várj 2-3 napot, és ismételd meg a tesztelést.
2014. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért nem vártam, mert mindig órára pontosan jött meg eddig 28 napra, előtte egy nappal már barnázva. Most semmi nem volt és reggelre amikorra szokott megjönni, szintén semmi. Gondoltam akkor hátha. Remélem nem fog megjönni.
2014. szept. 7. 07:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil a nemvárt napján gyönyörűen mutatta a második csíkot. Nem is jött meg. Vannak tüneteid?
2014. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkét terhességem a nemvárt napján kimutatta az X-Epil. Ha negatívat teszteltem a nemvárt napján, akkor meg is jött pár óra, vagy nap késéssel.
2014. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
X epil jo teszt a legjobb szerintem:)varj holnapig akkor mar tuti mutatja..meg lehet baba:))
2014. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha később fogant meg, akkor simán lehet, hogy még nem telt el azóta a két hét, így nincs elég HCG, hogy kimutassa a teszt.
2014. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szurkál a hasam azóta is, de semmi. Még most sem jött meg. De most várok még pár napot, ha nem jön meg csak akkor tesztelek megint.
2014. szept. 8. 09:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves kérdező?
2014. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött. :( Köszönöm érdeklődésed.
2014. szept. 11. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!