Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyászati vizsgálat...

A nőgyógyászati vizsgálat árthat a babaprojektben?

Figyelt kérdés

20.-ára kaptam időpontot, ovulációm 19.-én lesz (sőt a Jonas-napom is), ezért aznap este biztos együtt leszünk.

Az orvos szerintem ultarangozni is fog, mert 3 havi barátcserje kúrán vagyok túl, amit ő javasolt.


2014. nov. 4. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
???????? Nem értem a kérdésed. Mégis miben árthatna?
2014. nov. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A projektben nem árt viszont úgy elmenni dokihoz szerintem nem biztos hogy jó dolog.
2014. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
arra gondolsz hogy esteleg ha hüvelyi uh-t csinál akkor mondjuk az a gél okozhat-e gázokat?SZerintem ha simán csak megvizsgál kézzel stb akkor nem hiszem,de ha hüvelyi uh-t csinálna arra rákérdeznék.
2014. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem befolyásolja. Nyugi! :)
2014. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, konkrétan arra gondoltam, hogy ha előző este együtt vagyunk, akkor délelőtt az Uh vizsgálat hátráltatja-e a spermákat, vagy látszik-e, hogy volt előző este aktus. Elég kellemetlenül érezném magam.
2014. nov. 4. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Nekem az orvosom mindig azt mondja, hogy nőgyógyászati vizsgálat előtt 2 nappal ne legyünk együtt védekezés nélkül.


Neked azért más a dolog, hiszen babát szeretnétek, nem hagynék ki emiatt egy ilyen alkalmat (ovu+Jónás)

Esetleg valamilyen okra hivatkozva már időpontot nem tudnál kérni?

2014. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást látom itt aki azt írja hogy nem olyan ... kéne mened az le van pontozva. Vicc.
2014. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Én nem pontoztalak le. Azért írtam ki a kérdést, mert válaszokat várok.
2014. nov. 4. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!