Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért elégedetlenkednek...

Miért elégedetlenkednek egyesek a magzatuk nemével? Mások mindent megadnának, csak hogy teherbe essenek, mindegy a neme!

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy azt mondták neki, hogy kisfia lesz és letörve jött ki, mert hát ő kislányt várt.

Ez csak szerintem nem normális hozzáállás?


Én amikor még nem tudtam, hogy mi lesz, úgy voltam vele, hogy teljesen mindegy, csak egészséges legyen!


Mert ha valaki nem olyan nemű gyereket kap a sorstól, akkor kevésbé fogja szeretni, vagy mi?



2014. nov. 4. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ha valaki nem olyan nemű gyereket kap a sorstól, akkor kevésbé fogja szeretni, vagy mi?" Igen, olvastam ilyet sajnos.

Azt meg tudom érteni, h vki pl lányt akar és fiú lesz, csalódott, de a hatalmas világfájdalmat, meg utálkozást utána, azt nem.

2014. nov. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom megérteni az ilyet, sajnálom.

Akkora csoda egy gyermek az életünkben, nem hiszem el, hogy normális, aki emiatt bánkódik, hogy jaj neki kislánya lett, pedig fiút akart, vagy épp fordítva!

2014. nov. 4. 15:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Én titokban kisfiút szerettem volna, az is lett! De egyáltalán nem csalódtam volna egy kislány esetén sem! Ezért is sokkolt az egyik paraszt ismerős első kérdése: "Na, és ember vagy lány?" A hangsúlyt sem minősítem..
2014. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek a maga baja a legnagyobb. Nekik az, neked más. Én elfogadnám, akármilyen nemű. De megértem azokat, akiknek ez rosszul esik. Mert nekik az a fontos. Nekünk más. A világból egyetlen dolog hiányzik, a tolerancia. Mindenki fúj mindenkire, és ha hirtelen nem tudja, miért, akkor kitalál valamit. EZ az oldal is élő példája ennek. Mindenki ítélkezik, fújol, elítél, ráadásul nem csak névtelenül, de ismeretlenül is. Szomorú ezt látni, szerintem.
2014. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

utolsó, ne felejtsd el, hogy te is ezt teszed, fújolsz! :)

Még pedig azokra, akikből szerinted hiányzik a tolerancia.

Úgyhogy te is csak ugyanolyan vagy! :)

2014. nov. 4. 15:56
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó*
2014. nov. 4. 15:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Végig többes számban írtam. Pontosan tudom én is, hogy nem vagyok elég toleráns a hülyékkel szemben. Senki sem tökéletes.
2014. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ok, de tényleg vannak extrém esetek.

A múltkor volt a híradóban, hogy egy házaspár nem akarta hazavinni a kórházból kisfiukat, mert ők kislányt vártak.

Szerinted ez normális?

2014. nov. 4. 16:03
 9/15 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,hogy csalódni picit lehet. Miért ne lehetne! Nyilván az extrém reakciókat én sem értem, pont azért, amit írtál,hogy más örülne,ha gyereke születne.


Mi most akarunk majd testvért a fiunknak, és bevallom, szeretnék egy kislányt, és tuti csalódott lennék kb. 5 percig, ha fiú lenne. Aztán ugyanúgy várnám!

2014. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az extrém esettől eltekintve én kicsit megértem, ên is lányt szeretnék, mert csak egy gyerek van tervben és akkor lány legyen inkább. Szeretni fogom ettől függően a fiút is, de aki azt mondja hogy neki teljesen mindegy, azt nem tudom elhinni hogy kicsit sem szeretne egy hangyányival is akár jobban valamelyiket.
2014. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!