Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért elégedetlenkednek...

Miért elégedetlenkednek egyesek a magzatuk nemével? Mások mindent megadnának, csak hogy teherbe essenek, mindegy a neme!

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy azt mondták neki, hogy kisfia lesz és letörve jött ki, mert hát ő kislányt várt.

Ez csak szerintem nem normális hozzáállás?


Én amikor még nem tudtam, hogy mi lesz, úgy voltam vele, hogy teljesen mindegy, csak egészséges legyen!


Mert ha valaki nem olyan nemű gyereket kap a sorstól, akkor kevésbé fogja szeretni, vagy mi?



2014. nov. 4. 15:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az elsőnél mindegy volt,csak egészséges legyen!A második ugyanolyan nemű lett,és kicsit csalódott voltam,de boldog voltam,hogy egészséges ès úton van.A harmadiknàl pedig nehezebb volt megszoknom a gondolatot,hogy ő is ugyanolyan nemű lesz.Ettől függetlenül végig vártuk,izgultunk,hogy egészséges legyen!De ne mondd nekem légy szives,hogy nem lehet megérteni (egy picit átérezni) annak a helyzetét,aki többedik szülésem után szeretne végre egy lànyt vagy fiút is!

Imadom a gyerekeimet,nem cserélném el oket soha,de nem fogom letagadni,hogy mit éreztem korabban a nemuket illetően!

2014. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én régen mindig azt hangoztattam, hogy csak fiút szeretnék, biztos fiam lesz, stb. Egy éve hiába próbálkozunk nem esek teherbe. Már az első pár hónapi kudarc után is úgy éreztem, hogy nagyon örülnék egy kislánynak is, mára pedig bármit megadnék azért, ha sikerülne mindegy, hogy fiú, vagy lány. :( Kicsit úgy érzem ez a büntetésem az élettől, hogy ha nem lett volna jó a lány, akkor nem lesz semmi.
2014. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
91%

Én kislányt szerettem volna. Kislány korom óta arra vágytam! Az ultrahangon mutatták, hogy ott a fütyi. Bevallom elsírtam magam hazafele. Nagyon csalódott voltam. Talán két napig. :) Már három éves a törpe és megmondom őszintén, 5 lányra se cserélném el! :D Imádom! Vágyni valamire nem bűn. Viszont ha valaki ezért nem szereti, vagy haza se akarja vinni, azt agyon ütném! Az a kis ember bennem fejlődik, a nemiszervétől függetlenül az én húsom vérem! El se tudom képzelni hogy ellökjem magamtól!

Hozzáteszem 8 évig küzdöttünk hogy gyerekünk legyen. Mégis lányra vágytam, de boldog vagyok hogy másképp alakult! :)

2014. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%

"Miért elégedetlenkednek egyesek a magzatuk nemével? Mások mindent megadnának, csak hogy teherbe essenek, mindegy a neme!"


mert elégedetlenkedünk a lábunk formáján, a hajunk színén, a mellünk nagyságán... mások meg örülnének ha lenne lábuk, hajuk, mellük...

2014. nov. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Érdekes.


Utolsóval egyetértek.

2014. nov. 8. 13:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!