Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az idegesség produkálja a...

Az idegesség produkálja a tüneteket?

Figyelt kérdés

Elvileg peteéréskor voltunk együtt, de január 10-én megjött. Nem hittem dolognak, ezért csináltam tesztet kétszer is, tegnap. Korán reggel is, meg délután is. Mindkettő egyértelműen negatív lett. Egyre többet gondolok erre, hogy most mi van, és mintha azóta éreznék bizonyos tüneteket. (például furcsa fémes íz a számban)Lehetséges, hogy az idegesség produkálja ezeket a "tüneteket"?

Egyáltalán jó időben teszteltem, vagy még túl korai volt? Majdnem egy hónapja voltunk együtt, ez így kimutatható lenne már?


2010. jan. 26. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja voltatok együtt utoljára, és negatív a teszt, akkor biztosan nincs baba.
2010. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagy terhes. A tüneteket lehet pszichésen is produkálni, ha nagyon szeretnéd a gyereket. [link]
2010. jan. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mig nagyon szerettem volna a babát,minden hónapban produkáltam a tüneteket,és mindig megjött.Mikor nem foglalkoztam vele,tüneteket sem éreztem akkor teszteltem pozitivat.Szerintem Te nem vagy most babás.de hidd el nemsoká jönni fog!24hetes kismami
2010. jan. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!