Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor nem vagyunk jó időpontba...

Mikor nem vagyunk jó időpontban együtt (nincs esély a babára), akkor mindig piros vérzés van, az első nap is, mikor megjön. Amikor jól időzítünk, barnázgatok előtte. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Most,h olvasom,rájöttem h ez nálam is így van.Mára-holnapra nem várom,halványan barnázgatok(inkább rózsaszín-fehéres).Most szúrkál a pfészkem? is.Gyógyszert soha nem szedtem,-megszakítás-29-30 naposak a ciklusaim.
2010. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok.amíóta abbahagyam a gyógyszert,kb azóta tapasztalom én is.
2010. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a mellfájdalommal vagyok így, ha tudom, hogy esélytelen, sokkal később kezd el fájni, mint mikor van ok reménykedni. Gondolom, hogy valahogy "bemeséljük" magunknak, hogy sikerülhetett és ennek lesz ilyesmi eredménye. Más magyarázatot nem tudok elképzelni.
2010. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!