Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy a fogamzásgátlómat szeptemberben nem igazán pontosan szedtem, de az októberi adagot már teljes pontossággal. Október 14-én jött meg a menstruációm, ami 18-án el is múlt. 19-én lefeküdtünk a barátommal, de az előző hónapi bénázásom miatt óvszert is használtunk. Lehetséges-e hogy kiszakadt volna (és véletlen nem vette észre) és a gyógyszer se hatott? Pár napja alhasi fájdalmaim vannak, jobb és bal oldalt. Étkezés utáni hányingerem, enyhe gyomorfájásom, és tegnap sűrűn jártam pisilni, mára viszont ez már elmúlt.

2014. nov. 5. 18:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint csak a sűrű pisilés múlt el, a többi panasz még meg van. :)
2014. nov. 5. 18:23
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem jött meg csinálj tesztet.

Azt nem tudom, hogy kiszakadt-e az óvszer, nem voltam ott...

2014. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha megjott mar 2-3 hete, akkor mi a kerdes? H azota terhes lettel e, mert azt a teszt.csak,akkor mutatja ki, ha a novemberi mensid kimarad. Addig nem tehetsz semmit.
2014. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miután megjött és el is múlt a menstruációm, azután feküdtem le a barátommal..Tehát 2 és fél hete... Jövőhéten kellene megjönnie. És igen, elég hülyén írtam le, nem az lenne a kérdésem, hogy kiszakadt-e, hanem, hogy mindazok ellenére, hogy védekeztem gyógyszerrel is és óvszerrel is, ezek a tünetek alapján van-e okom aggódni?
2014. nov. 7. 22:35
 5/10 A kérdező kommentje:
De várok jövőhétig, köszi a válaszokat. :)
2014. nov. 7. 22:36
 6/10 Babuci222 válasza:
Nem hiszem, hogy dupla védekezéssel bajok lennének, csak azért, mert a barátoddal lefeküdtél. Én már hallottam, több teherbeesési lehetőséget, de azt még nem, hogy egy leány csak azért lett terhes, mert lefeküdt a barátjával? Szerintem ott és akkor egyéb is történt.
2014. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csinaltal tesztet?
2014. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, holnap megyek nőgyógyászhoz, mert a hányingerem, meg egy enyhe alhasi fájdalmam maradt. Viszont párosult hozzá gyomorfájás és a hasam csak úgy kuruttyol, mint még soha.
2014. nov. 10. 21:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon fáradt vagyok már, de nem értem milyen egyébre gondolsz.. És egy lány csak azért lesz terhes mert lefeküdt a barátjával? Hát szerintem néha pont elég annyi... :D
2014. nov. 10. 21:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Mára terveztem a tesztet megcsinálni, de reggel megjött aminek meg kellett jönnie. Azért a tesztet megcsináltam és negatív lett :)
2014. nov. 15. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!