Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem?

Kávétejszín kérdése:

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

30-ára nem vártam. 28-án volt egy halvány pozitív tesztem, azóta minden teszt negatív. Most még mindig nem jött meg, ezt most este csináltam (reggel még negatívat teszteltem). Megint látok egy halvány csíkot.

Nem igazán értem, mert a kislányomnál olyan szépen kimutatta nemvárt első napján, utána 2 nappal erősebben, aztán nem teszteltem többet, most viszont össze vagyok zavarodva. Mit mondtok?

[link]


2014. nov. 5. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez negatív.

Menj orvoshoz, ő megmondja, mi újság.

2014. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Én is mintha látnám a második csikot. Szerintem reggel csinálj még egyet.
2014. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Jobban látszódik élőben. Persze természetes fénynél jobb lenne fényképezni... Holnap reggel meglátjuk, mi lesz, tesztelek majd újat.
2014. nov. 5. 19:24
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Én is látom a második csíkot.
2014. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem esélyes, hogy pozitiv. Reggel csinálj másikat, mert akkor koncentráltabb a vizelet.
2014. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

En is mintha latnek valamit..

Azt mondom amig mas is 2 nap mulva tesztelj ha erosodik egyertelmu babat varsz! Drukkolok!!!!

2014. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sztem negatív. Én nem szórakoznék a tesztekkel menj inkább orvoshoz az biztos és nem fogsz rágódni h most milyen is az a teszt!
2014. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív! :)
2014. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Férjemmel megbeszéltük, hogy holnap reggel tesztelek, bármi lesz az eredmény, ha holnap nem jön meg, este elmegyünk dokihoz. Azért remélem, hogy pozitív teszt miatt fogok menni... :)

2014. nov. 5. 21:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Azert irj mi lett a reggeli teszt eredmeny! Nagyon drukkolok!:))
2014. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!