Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok folyásom van,33-madik...

Sok folyásom van,33-madik napomon vagyok, lehet baba? Clostitól késhet?

Figyelt kérdés
Sok krémes és vizes folyásom van.Ez a harmadik clostis honapom,a clostitol késhet a mensim?Sokat járok wc-re a melleim megnöttek láthatoan.Tesztet még nem merek csinálnmi talán hétvégén.Már másfél éve probálkozunk.A vizsgálatok már megkezdödtek.Köszi
2010. jan. 27. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem kitolta a ciklusomat. lehet nálad is ez van.

bár nekem egész hónapban fájnak a melleim, szúr a hasam. milyen hosszú volt eddig a ciklusod?

bármi lehet belőle! szurkolok!

2010. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A folyásból nem lehet terhességre következtetni,nincs tipikus terhességi folyás.

Én pl teljesen száraz voltam mindkét gyermekemmel mikor terhes lettem,és most is csont száraz vagyok.(tegnap teszteltem pozitívat)

2010. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.28-34naposak a ciklusaim.Az utolsonak gratula.Még valaki tud segiteni?Köszi
2010. jan. 27. 15:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elsötöl kérdezem hogy neked hány naposak voltak a a ciklusaid closti elött?És hány napra tolta ki?köszi
2010. jan. 27. 15:25
 5/6 anonim válasza:
Egy havi adagot szedtem be. Előtte 28 naposak voltak a ciklusaim. A gyógyszer beszedése után a vérzésem 25 napra jött meg és 3 napig tartott. A következő vérzésem 20 napot késett, vagyis 48 napra. Nekem összezavarta a ciklusomat. Sajna teherbe nem estem.
2010. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jan. 28. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!