Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet, hogy + teszt és...

Hogy lehet, hogy + teszt és ma (most) mégis megjött (péntek óta késett)? Most mi van? Rossz volt a teszt?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve!
2008. aug. 13. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el orvoshoz, mert több lehetőség is lehet:

1. Rossz volt a teszt, bár pozitív irányba nemigen szokott csalni, ha jól tudom

2. Terhes vagy, és úgy menstruálsz. Néha előfordul.

3. A legrosszabb eshetőség, hogy elvetéltél.

2008. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha ez csak késői menzi volt (bár nem érte a halvány tesztet) a következő hónapban próbálkozhatunk? Nem görcsölök csak az a menzis érzés. Nem vérzek nagyon csak úgy normálisan (talán kevesebb) de ezt csak holnap tudom megírni, hogy addig mi lesz.
2008. aug. 13. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Szépen jelentkezz be a dokihoz,nincsen semmi baj..pozitív teszt szinte tévedhetetlen, mivel a hcg-d kimutatta ott a baba. Ha vetélés lenne azért görcsölnél is erősebben, de akkor általában darabosvérzés jellemző.

Ha nagyon aggodsz jelenj meg szülészeti ambulancián, akár most , de valaki egész terhesség alatt mensizik, vagyis nem kell megijedni, de job ha orvos lát, mert ha gyógyszer szükséges, azt nem kapsz az internetről.

Ha esetleg nem lenne baba akkor következő hónapban lehet próbálkozni, vetélés esetén pedig az orvos ad irányadó választ.

2008. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel teszteltél? Nekem is pozitívat mutatott a MediLab, és mégsem voltam terhes. A legjobb, ha elmész dokihoz, én is ezt tettem.
2008. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Lehet, hogy nincs semmi baj, nálam is előfordult vérezgetés az első hetekben (kevés, főként pecsételő). Nézz még egy tesztet! Ha az pozitív menj orvoshoz! Ha negatív, akkor volt egy nagyon korai vetélés. Nekem is volt kétszer. S a nők többségének van is ilyen, de többnyire észre sem veszik. Ilyenkor nem kell még gyógykaparást sem csinálni, legalábbis az én orvosom sosem csinált. A második esetnél nem is mentem orvoshoz. Nekem azt mondták ilyenkor nem is kell várni a következő terhességgel.Én mind a kettő után gyorsan az is lettem, vagyis az vagyok. Még egyszer ne keseredj el! Sok sikert!
2008. aug. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát mostmár belenyugodtam hogy most is egy vetélés, nekem is a 2. volt, az első ugyan ilyen júni elején volt. Remélem a következő hónapban szerencsésebb leszek. De végülis akkor jön a baba amikor ő akar, szóval mást nem tehetek mint türelmesen várok és sokat szeretjük egymást a férjemmel.

Neked Gratulálok hogy hamar összejött a baba! Remélem lassan én is ezt írhatom ide! Sok boldogságot kívánok!!!

:)

2008. aug. 14. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!