Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a legjobb teszt?...

Melyik a legjobb teszt? Késett a mensesem 6 napot, de nem a megyszokott volt sokkal rövidebb! Péntek óta hányingerem van és fej fájás. Ma csináltam tesztet délután de semmit nem mutatott4

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
reggeli első vizeletből csinálj!
2008. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha az sem mutatja ki?Nagyon szeretném.
2008. nov. 12. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz! Az a biztos!
2008. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
orvoshoz felesleges menni, mert csak kb. 6 hetes terhességet tudnak diagnosztizálni. csinálj újabb és újabb tesztet.
2008. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miután most 5 hetes lehetsz akkor ha jövöhét végefelé elmész már biztos lát valamit. Nem azt írtam hogy ma rohanjon a dokihoz, hanem felesleges pénzkidobás helyett jövöhéten amikor 6 hetes lesz menjen orvoshoz, akkor már legalább petezsákot fog látni.

Szóval drukk!!

2.válaszoló

2008. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjen jövöhéten orvoshoz, hisz van akinek a teszt soha nem mutatta ki a babát pedig ott volt. Ha mást nem akkor a megvastagodott nyálkahártyát látni fogja, amiből már lehet következtetni. De szerintem petezsák is lesz!!!!
2008. nov. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kérdésedre a válasz, az itt olvasottak alapján a ClearBlue teszt és a Qupido, illetve az Acon 10-es érzékenységű. A Clearblue teszt 1600 Ft körül van, a Qupidot nehéz beszerezni, nekem nem sikerült, az Acon mindössze 400 Ft és a XIV.ker-be a Telepes u.17 sz. alatt lehet kapni.

Sok sikert

2008. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!