Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre (nem) vártam, szerdán...

Hétfőre (nem) vártam, szerdán erős pozi teszt, most meg pirosas-barnás folyás?

Figyelt kérdés

Pisilés után a WC-papíron piros-barna folyás látszik. A vizeletem normális.

Kedd óta "meg akar jönni" érzés, tegnap egész napos hányinger, ma csak délután jelentkezett hányinger. Az émelygés mellé ma szédülés is társult.

Volt valakinek ilyen? Ugye nincs baj a babával?

Orvoshoz holnap tudok menni.



2014. nov. 6. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyedben azonnal kórházba mennék!Terhesen semmilyen barnás folyás nem jelent jót!
2014. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát nem jó jel, de nem biztos, hogy baj van. Ha nagyon felerősödik, akkor viszont elég valószínű, hogy nem tapadt meg jól. Sajnos ahhoz még elég picike, hogy szívhang is legyen, úgyhogy valójában nem sokat segít, ha orvoshoz mész, mert max a petezsák látszik, meg az, hogy jó helyen van-e (azt mondjuk nem árt tudni), de az, hogy él-e vagy sem, csak kb 2 hét múlva biztos, amikor már kifejlődik a kis szive. Feküdj, amennyit tudsz, pihenj sokat! +++++++++++++ Drukkolok, remélem minden rendben lesz!
2014. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem volt ilyen. Nem lett jó vége :(
2014. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha időben mész tudnak progi pótlást adni ami megmentheti a terhességet.

Ártani nem árt, viszont megmenti a babát ha időben elkezdik!

Nekem így maradt meg a fiam, futás ügyeletre! Kérj Utrogestan-t!

2014. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Azonnal kórház!
2014. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Itt ülök a kórházban. UHn nem láttott semmit. Most vizelet eredményre várunk. Ha terhes vagyok bent kell maradnom...de meddig?
2014. nov. 6. 19:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom sajnos, de nagyon szorítok!!!!
2014. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Miújsàg!?
2014. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Minden rendben? Irj majd kérlek mi újság. Nagyon szurkolok értetek. ..át érzem a helyzeted...6 éve várok babára. ...és sajnos nem jön össze. ..remélem nektek sikerül! Nagyon drukkolok!!!!!
2014. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Itt éjszakáztam. Kaptam gyógyszert,ami segít megtartani a terhességet. De most úgy érzem,hogy erősödött a vérzés

Nővérnek szóltam,nemsoká vizsgálnak.

2014. nov. 7. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!