Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön meg, de görcsöl, és...

Nem jön meg, de görcsöl, és barnás váladékom van. Ez utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok, 45-50 napos szunet van a menstruacioim kozott. Ma kellene megjonnie, de szeptember elejen pettingeltem a baratommal (akkor meg nem fekudtunk le egymassal) annyi volt, hogy felallt neki, a kezunkkel izgattuk egymast, es aztánalámtette, de mindketten alltunk, es ugy mozogtam elore hatra. Maximum csak elovalladeka lehetett, en se voltam olyan hu de nedves. Azota lefekudtunk, mindig vedekeztunk, a gumit mindig megneztem, es nem szakadt ki, de tegnap es tegnapelott egyuttlet utan véreztem, és az elején, es nehany pozban fajdalmat okozha mozog bennem. Nagyon ideges vagyok, hogy terhes lettem. Lehetseges ez? Mert most barnas folyasom van, es olvastam, hogy ez lehet annak a jele. Ketsegbe vagyok esve. Kerek mindenkit, hogy ne oltsanak le, mert tenyleg segito valaszra van szuksegem. Elore is koszonom!

2014. okt. 15. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni, ettől lehet a görcs és a barnás váladék is. az együttlét utni vérzés is. de lehet, hogy kicsit jobban vadak voltatok és azért volt egy kis vérzés együttlét után.
2014. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

45-50 napos ciklussal ennyi idősen már kivizsgálásra kellene menned. Szerintem nem vagy terhes.

Ismered a PCOS-t? www.pco-szindroma.hu

Vedd komolyan!

2014. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, de fáj az alhasam. A melleim is mintha meglennének duzzadva. Arra is gondoltam, hogy méhszájsebem van, de attól fájhat?
2014. okt. 17. 06:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, megjött már?
2014. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!