Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet több napig pozitív az...

Lehet több napig pozitív az ovuteszt? A 15. napon egyértelműen poz. Volt, a 16. napon nem tudtam eldönteni, talán mintha a tesztcsík egy árnyalattal halványabb lett volna. A 17. napon meg ismét poz. Volt.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 27. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet több napig is pozitív. Addig tesztelj, amíg negatív nem lesz, feltehetően az lesz a tüszőrepedés napja.
2010. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszont a hőd szerint a 16. ciklusnapon már megvolt az ovuláció.
2010. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon elaprózom, bocs. Most vettem csak észre, hogy Dupohastont szedsz, ami progeszteron tartalmú gyógyszer, és felnyomja a hődet, akár volt ovud, akár nem volt. Szóval akkor csak a teszt marad, mint tájékozódási pont.
2010. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és az nem baj,ha több napon keresztül együtt vagyunk?És ha mondjuk a mai napot kihagyjuk és csak holnap leszünk együtt,nem gond ha ma lesz nega az ovuteszt,attol még sikerülhet?
2010. jan. 27. 14:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gond. :-) A hímivarsejtek alapjáraton elélnek 2-3 napig, és közben nem romlik a minőségük. Ha kétnaponta szeretkeztek, az pont jó lesz. :-)
2010. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, megint kimaradt, hogy az első negatív nap a legtermékenyebb!!! Olvastad ugye a használati utasítást? A pozitív ovuteszt nem ovulációt jelez, csupán annak az ELŐJELE. Maga az ovuláció az első negatív napon szokott lenni.
2010. jan. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap + határozottan!Ma is szintén határozott + volt,tehát tegnap is és ma is erősebb volt a tesztcsík mint a kontroll.LÉNYEG:Voltam ma is (tegnapelőtt is) hüvelyi uh-n,pé-t nézni,tegnapelőtt ott volt,ma meg nem,mert ma repedt meg,ÉS EZ A 2-IK + NAPOM.Tehát nálam nem vált be,hogy csak akkor reped meg a tüsző,ha az utolsó + napra számolsz 24-36 órát.
2010. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!