Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ártottam a babának? A párom...

Ártottam a babának? A párom szülinapján ittam és cigiztem. Akkor 3-4 hetes lehettem. Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
:-(
2014. nov. 9. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártottál. Ettől nem lesz sem neked, sem a babádnak semmi baja. Nem kell minden miatt parázni.
2014. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes terhes voltam, amikor tesztet csináltam a férjem unszolására. Addig végig cigiztem és sajnos beleesett 3 diszkós iszogatás is. Egészséges lányom született.
2014. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató szavakat. :-)
2014. nov. 9. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor még kapcsolatban sincs a szervezeteddel, már hogy a fenébe árthatnál neki?

Persze a dohányzás, alkoholfogyasztás ártalmas a szervezetre, de egy alkalomtól nem lesz senkinek semmi baja.

2014. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért nincs? Végülis bennem van nem? ... én csak a legjobbat szeretném neki... De örülök,hogy megnyugtattatok. :-)
2014. nov. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!