Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok....

22 hetes terhes vagyok. Apukám meghalt, cigiztem. Segítene valaki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nem érdekelnek a beszólások, van elég bajom.. Apukám hosszú betegség után meghalt 2 hete. Teljesen összetörtem, ő volt a legnagyobb támaszom. A terhességem előtt napi 2 doboz cigit szívtam, de amint megtudtam h terhes vagyok azonnal letettem hozzáteszem nem kis stresszel járt a leszokás. Most hogy megtörtént a tragédia 2hete naponta elszívok kb fél szálat, egyszerűen most képtelen vagyok arra hogy ne szívjam, hatalmas sokk ért. Arra lennék kíváncsi hogy nagyon nagy bajt okoztam a babámnak? Remélem nem :( Azt nem élném túl :(
2014. júl. 2. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Fél szállal nem okozol nagy bajt, de ennyit sem kéne... Részvétem az apukád miatt, de próbálj valami máshoz nyúlni a cigi helyett.
2014. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Először is őszinte részvétem!!! Másodszor pedig, nyugodj meg, nem lesz baj. De azért ha majd idővel jobban leszel, hagyd el ezt a fél szálat! Ennyi, ilyen helyzetben belefér szerintem. Inkább ez, minthogy ideg összeroppanást kapj!!! Még egyszer őszinte részvétem! :( És sok sok kitartás!!!
2014. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%

Először is őszinte részvétem.


Másodszor a gyereked egészsége fontosabb, mint az önsajnálat (a gyász a pszichológia szerint az, nem szerintem).


Nem megoldás a cigi, és sem apukád nem örülne neki, hogy terhesen szívod, sem a gyereked. Tanuld meg (ha kell szakember segítségével) máshogy megélni a gyászod, mert ezzel senki nem lesz boldogabb.

2014. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

először is részvétem..

és nyugodj meg,nem okozol ezzel maradandó károsodást a babának

A dokim is mondta nekem hogy a hirtelen megvonás még ártalmasabb is egy terhes szervezetnek,így hA NAPI fél szálat szívsz,úgy hogy eddig egyet se,baj nem lehet..szeritnem

kitartást

2014. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
A dokid nem mond igazat, utolsó. Minél előbb leteszi a kérdező, annál jobb.
2014. júl. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Részvétem.

Először is leszögezném, hogy én utálom a cigit, még a füstjét is, de anno 30-40 évvel ezelőtt sokkal többen dohányoztak, mivel nem volt még akkor így hangsúlyozva az ártalmassága. Édesanyám (értelmiségi családból) mindkét terhességét végig dohányozta. Nem dobozszám, de pár szálat elszívott naponta. Tesóm is és én is egészségesek vagyunk. Ja és higyjétek el akkor sokkal több kismama cigizett. De mint mondtam én gyűlölöm a cigarettát, de az a mennyiség, amiről a kérdező beszél, nem számottevő. Remélem, hamar abba tudod hagyni. Lehet lepontozni.

2014. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Először is részvétem az apukád miatt!Másodszor ne aggódj a cigi miatt!Nem lesz baja a picinek!Nem sokat szívtál!Egy ismerősöm végig szívta a terhesség alatt és egészséges lett neki a pici!A védőnője azt mondta,ha nem tud leszokni akkor napi 3-4 szálat engedélyez.Na ő ennél többet szívott.De szerencsére nem lett baj!
2014. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!