Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció elött 3 nappal...

Ovuláció elött 3 nappal teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Normalis 28 napos ciklusaim vannak .

Okt.28-an volt meg 4 napig ,most 7en reggel egyutt voltunk vedekezes nelkul mert babat szeretnenk :)

Most 2 napja nem tudtunk egyutt lenni ,mert jottek hozzank rokonok es nem szeretuk volna hogy haljanak minket ( nem mintha hangosak lennenk).

Felunk hogy lekesuk a peteerest , ez a 6 honap ami nem sikerult eddig...

Szerintetek ha elotte voltunk egyutt ossze johetet? eddig mindig pe korul voltunk egyutt surun de nem jott ossze most remenykedunk hogy 3 napnal hatha ossze jott...gorbet is vezetek pont 7-en reggel esett le ( szex elott mertem) .

Koszonom a valaszokat


2014. nov. 9. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ha védekezés nélkül szeretkeztek akkor teherbe eshetsz
2014. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 7.-én esett le a hő és akkor együtt voltatok, akkor miért mondod, h ovu elott voltatok együtt 3 nappal?

Én úgy tudom (bár lehet h tévedek) h a hő annak következtében esik le, h a tüsző megreped. Ekkor szabadul ki a petesejt és az azt körülvevő folyadék, ahogy kifolyik hűti le átmenetileg a testet.

Szóval szerintem pont jókor voltatok együtt! :-)

2014. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez meg csak a 10.nap,de lehetett ovud.Bar erdemes most a napokban merned,mert nekem volt,hogy esett a 11.napon majd feljebb ment,ès a 14.napon ujra.Szoval nem biztos,hogy mar meg volt.

Lehetsz terhes,mert sot sokan azt írjak ugy lett lányuk,hogy 2-3nappal elotte voltak egyutt.

2014. nov. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azert irom h ovu elott mert ciklus.hu szerint mult honapban is hiaba leesett a hom 3 nappal utana huzta be de viszont elotte valo napokban ahogy behuzta akkor ereztem kis szurast a petefeszek korul :-S .

Nem nagyon ertem az egeszet mert a dokim azt mondta ha leesik akor utana valo napok a termekenyek ...most akkor hogy van?

2014. nov. 9. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor leesik a hőd akkor reped meg a tuszod (emlékeim szerint hajnali órákat írtak sok helyen),ezert az a legtermékenyebb időszak.Mivel azonban a spermiumoknak oda kell érni ezert célszerű elotte napokban is együttlenni illetve mivel 24óráig életképesek a petesejtek még az ovilaciot követő 1-2nap is esélyes lehet.Remélem érthetően írtam le,és hülyeséget sem mondtam :-)

A hőmérőzesnél az a rossz,h csak utana latod mikor volt ovud ha felmegy a hőd...az ovu teszt kicsit jobb.

A dokim azt mondta nekem 28napos ciklusaimnal,hogy a 8.tol a 18.ik napig 2naponta legyünk egyutt es akkor nem késsuk le!sok sikert!

2014. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma is voltunk egyutt :)

Remelem sikeresebb honap lesz mint a tobbi :)

Utolso igy mar erthetobb az egesz koszonom :)

2014. nov. 9. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha még olvasod… lett végül baba? 🤗
2023. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!