Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Concieve...

Mi a véleményetek a Concieve Plus gélről? Kinek segített?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített, de lehet, hogy nem használtam elég ideig, mert macerás volt. Az biztos, hogy kevesebbet használtunk, mint a megadott mennyiség, mert élvezhetelenül nedves volt egyébként. Egy év múlva PreSeedet rendeltem, az applikátorosat, azt hittem, jobb lesz, de ez is macerás, és az előírt mennyiség túl sok. Ezt akkor hagytam abba, amikor lett egy méhgyulladásom. Persze nem tudni, hogy mitől, de erre fogtam, mert strandon sem voltam, a felfázásrá is nagyon ügyelek, ez az applikátor meg a síkosító meg a "helyszínre" megy. Az is eszembe jutott, hogy nem veszek be semmit, amíg nem járok, hogy mennyire biztonságos, ezt meg szinte gondolkodás nélkül használtam. Összességében inkább lebeszélnélek róla, még úgy is, hogy a Kaáliban kötöttünk ki végül.
2014. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolò! Köszönöm szépen, hogy írtál! Sajnálom a megpróbáltatásokat! :( Azóta már vettem egy tubussal (már korábban kiírtam egy kérdést erről, amire nem jött válasz. Megvettem, de gondoltam, ujra próbálok informálódni.) Most van az első Concieve-os ciklusunk, meglátjuk, segít -e. Eddig nincs rá panasz. Már van egy 2 éves kislanyunk, most tesòt szeretnénk neki. Tegnap/tegnapelőtt volt ovu a tesztek és a jelek szerint. A hőm viszont 3 napja egyforma, 36,5... :/ Szòval nem tudom, mire számítsak...
2014. nov. 11. 09:32
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valaki kèsőbb olvasná, ebben a hònapban sikerült is a baba. Hogy ez mennyire köszönhető a gèlnek, nem tudhatom, minden

más úgy zajlott, mint az előző hónapokban, egyedül ez volt új. Talán mondhatom, bevált!

2014. nov. 22. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!