Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz vagy beágyazódás?

Menzesz vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés

3 nappal korábban jelentkezett a vártnál a vérzés. 2napja tart, de gyenge. Miért? mert korábban jött meg, vagy beágyazódási vérzés lenne? állagában ugyanolyan mint lenni szokott.

köszönöm



2014. nov. 10. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A beágyazódási vérzést úgy szoktak leírni, hogy 1-2 csepp vér a wc-papíron. Ez mensi lesz.
2014. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem menszi :( de csinalj egy tesztet hatha sikerul
2014. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy valakinél napokig tart :/ ilyen egyebkent hogy amikor megjott este, akkor ilyen narancssargas szinu volt. Masnap reggelig par cselp volt, estere pedig felerosodott, utana ismet alig volt valami, most ismet eros...biztos menzesz?
2014. nov. 10. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
tesztelj es kiderul.majd ird meg az eredmenyt
2014. nov. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Maa ugy döntöttem, a kérdésemet felteszem a nőgyógyászomnak. Megerősítette hogy menzesz. és azért gyenge, mert gyulladás van a méhemben. Azért vett le vért, hogy elvégezze a tesztet, honap derül ki

köszönöm a válaszokat

2014. nov. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!