Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mire utalhat?

Szerintetek ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
Ma van a ciklusom 39.napja.tegnap tojásfehérjés nyák volt a wc papíron(közbe elvileg véreznem kellene:D),és tegnap óta "érzem" is odalent a dolgokat.tehát nem fáj,de olyan,mint mensi előtt.De akkor mi volt a nyák?(ami ovukor szokott lenni).Már semmit nem értek.Tegnap reggel,negatív teszt.mensis tünet nincs.Egy hét múlva doki.Vki egészen véletlenül volt már ilyen helyzetben?:)

2014. nov. 11. 08:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2014. nov. 11. 08:37
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt 24 órában szexeltetek, lehetett a párod cucca is.
2014. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vagy lehet még késői ovu is, lent van a hőd. A hő szerint ez vagy anovus ciklus, vagy még ezután lesz.
2014. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
csak ezaz,h a párom "cucca" máskor miértnem jelentkezett így ilyen formában?Meg ha 28-a körül volt ovum,és azóta meg sem jött,akkor most megint volt egy?:D wááá kivagyoook.
2014. nov. 11. 08:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Figyu, 36,2-es hővel biztos, hogy még nem volt ovu ebben a ciklusban. Olyan meg nincs, hogy többször van ovu egy cikluson belül eltérő időben. Érhet több pete, de az egyszerre. Nyák attól is lehet, hogy próbálkozik a szervezeted.
2014. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor ne is számítsak babára??? :( Bakker ez nagyon lehangoló...:/
2014. nov. 11. 09:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem ezt mondtam, én is sokat küzdöttem ovu hiányával, volt, hogy félévekig nem volt, se ovu, se mensi, most mégis babás vagyok. Nem tudom, milyenek a ciklusaid, mindenkinek előfordul anovus ciklus. Manapság nagyon sok nő, lány küzd ezzel. Hidd el, az ovu probléma a legegyszerűbben javítható probléma! ;)
2014. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

pedig nagyon számítottam most a babára.na mindegy egy hét múlva talán okosabbak leszünk :)

ciklus.hu szerinti adatok.Tárolja a 2014.évi mensiket is.

[link]

2014. nov. 11. 09:21
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem túl robotizált jegyezni az együttléteket? :)


Egyébként a 39.napon már illene kimutatnia a tesztnek.

2014. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
életemben nem jegyeztem fel semmit :D de mivel ebbe a naptárba lehetséges és így tök átlátható,gondoltam miért ne :)
2014. nov. 11. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!