Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégén nem kellene megjönnie...

Hétvégén nem kellene megjönnie valamelyik nap. Hülyeség holnap reggeli vizeletből tesztet csinálni? Várjak még egy napot?

Figyelt kérdés
Csak olyan türelmetlen vagyok már! Nem szoktam mérni a hőmet de úgy olvasgattam itt hogy 37nek kellen lenni vagy akörülinek ha esetleg terhes lennék. Ha mérném a két napban akkor érek még azzal valamit?
2008. aug. 14. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szeritnem nem hülyeség, ha a legérzékenyebb teszttel csinálod. Ha netán - lenne, akkor 7főn ismételd meg!!!

Szorítok nagyon!

A hőhöz annyira nem értek, mert én nem csinálom.

2008. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Terhességi tesztet inkább aznap csinálj, amikor meg kellene jönnie, vagy akár meg is jön!

Az ébredési hődet most hiába méred, mert peteérés után emelkedik egy kicsit, és úgy marad, amíg meg nem jön, vagy egy nappal előtte esik vissza. De még az is előfordulhat, hogy csak a következő ciklus első napjaiban esik vissza. Tehát most akár terhes vagy, akár nem, a hőd magasabb.

Ha kb 15 nap eltelt peteérés óta, és még mindig 37 körüli, kezdhetsz reménykedni...

(Nekem 29 napra rendesen megjött, de folytattam a mérést még 8 napig, és csak nem esett vissza. Csináltam egy tesztet, pedig elég esélytelen volt. Már fél éves múlt a lányom ;)))

Már csak azért se csinálj még tesztet mert sok terhesség be se ágyazódik, csak nem tudnak róla, mert időben megjön. Ha meg kimutat valamit a teszt, de nem ágyazódik be, csak feleslegesen keseríted magad. Várd ki a hétvégét!

Kitartás!

2008. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Várd meg, mikor egy napot késik, akkor már tuti lesz.

sok szerencsét!

2008. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!