Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknél baba volt, ti is...

Akiknél baba volt, ti is éreztetek hasonlókat nemvárt előtt 1 héttel?

Figyelt kérdés

Nagyon rég várunk babára (2és fél év)

?ár túl vagyok a "tüneteket beképzelek magamnak" korszakon és az idő előtt tesztelek korszakon is....


Most viszont olyanokat érzek amiket eddig nem.

Most nem számolgattam, nem osztottam-szoroztam, nem figyeltem a peteérést, hőt sem mértem stb...


Egy hét múlva nem várom, tegnap és ma erős mindjárt megjön érzésem volt, fenekembe, hüvelyembe nyilallgatott. Nem folyamatosan, de 2 nap éreztem.

Cicim kevésbé feszül mint szokott, mellbimbók érzékenyek, főleg zuhany alatt (ezt sem éreztem még soha)


Most a mindjárt megjön érzés elmúlt, de olyan az alhasam, mintha 100000 felülést csináltam volna :P


Akiknél és később be is bizonyosodott, éreztetek hasonlókat?

Tudom PMS is lehet, de ilyeneket eddig nem éreztem :O


Köszönöm!


2014. nov. 11. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, az elmaradt vérzésen kívül más jele nem volt.
2014. nov. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korán maga a teherbeesés (ami jóformán még meg sem történt) semmilyen tüntet nem okozhat. Nyilván mivel ennyire figyelsz magadra és ennyi ideje várod a babát jobban előjöhetnek olyan dolgok is, amik lehet korábban is voltak, de nem tulajdonítottál neki jelentőséget. Tehát ezek a "tünetek" nem függnek össze azzal, hogy lesz-e baba vagy sem.
2014. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"mindjárt megjön érzésem volt, fenekembe, hüvelyembe nyilallgatott" - Nekem ilyen ovukor szokott lenni, bár ha 1 hét múlva nem várod, az későn van. Vagy csúszott a PÉ. Kitudja?! Beágyazódás is lehetett, nekem enyhe hasszurkám volt akkor, és mintha apró buborékok pukkadoznának. Várd a nem vártat, az majd megválaszolja a kérdésedet... :) Kitartás!
2014. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy csütörtöki napra nem vártam. Azon a héten hétfőn elég erős menzesz szerű görcsökre ébredtem. Mondtam is a páromnak, hogy erről ennyit, meg fog jönni. Aznap néha görcsölgetett és sokszor szédültem. A szédülés már előtte hétvégén is jelentkezett, de nekem voltak gondok az alacsony vérnyomásom miatt, így gondoltam, biztos megint 90/60 körül van. A mellbimbóm nagyon érzékeny volt, hozzá sem bírtam érni. Végül csütörtök reggel sem jött meg, így teszteltem, valami halvány második csíkot láttam, de nem voltam benne biztos, hogy ez pozitív. Másnap este már egyértelműen 3 teszt is kimutatta a terhességet. Most lesz 10 hónapos a kisfiam. :)))
2014. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!