Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van rá, hogy...

Mennyi esélyem van rá, hogy teherbeessek?

Figyelt kérdés
A barátommal mindig gumival védekezünk, de most egyszer behatolt anélkül. Csak pár másodpercre, nem ment még el előtte sem, akkor közben sem, utána gumit húzott, úgy folytattuk. Nagyon félek mindig, hogy terhes leszek. Akartam esemény utánit, csak sajnos nem tudtam, most meg már fölösleges lenne, késő. Azt is tudom, hogy van aki megszakítással védekezik, és nem esik teherbe.. akkor én ennyitől miért esnék? De akkor is félek.. ráadásul egy kalkulátor szerint pont most, nov. 5-10 között vagyok a legtermékenyebb időszakban. Szerintetek mennyi az esélyem?
2014. nov. 11. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte semmi, de ha eleve parázol, miért kísértitek a sorsot...? Pár másodperc neked se volt nagy élmény, neki se, most meg esz a fene miatta. Ejj-ejj, gyerekek... Amúgy erre kár is lett volna eseményutáni. Nincs arányban a lórúgás hormon hatása a minimális veszéllyel.
2014. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34,289% pontosan.
2014. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem szándékos volt.. de most meg annyira félek:(
2014. nov. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!