Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki most készül az inszemr...

Van aki most készül az inszemre? Olyan jó lenne megosztani egymással a dolgokat! Ti hányadik napon vagytok? Hányadik inszem lesz? Én a 7. napon. írjatok!

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 08:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szia.mi készülünk inszemre,de sajna csak augusztusba tudunk menni.de azért ha akarod megoszthatjuk egymással a dolgokat.szia
2010. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
elözö vagyok.az elsö lesz.
2010. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is az első inszemre készülök, mostanság fogunk bejelentkezni a BMC-be. Kinek hol lesz? Mióta próbálkoztok? Én ma vagyok a 13. napon.
2010. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
elsö vagyok.mi Debrecenben csináltatjuk majd,és 11 hónapja probálkozunk.
2010. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
megint az elsö vagyok,elfelejtettem irni én a 16. napomon vagyok.
2010. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mi a Kaáliba járunk. Tul vagyok az 5 napos closty kezelésen, és most adom be magamnak (vagyis a férjem nekem) a Merional szurit. Hétfőn megyek ultrahangra a 11. napon. nekünk is első inszem. Ja, és Pcos vagyok :(, de a férjem "rendben van".
2010. jan. 28. 20:25
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja, és 14 hónapja próbálkozunk.
2010. jan. 28. 20:26
 8/22 anonim ***** válasza:
nekem jövő hónapban lesz,ha jó lesz a hormon eredményem, első inszem lesz, és nagyon várom.Szorítok mindenkinek!Benne vagyok a tapasztalat cserében
2010. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Sziasztok!


Mi is inszemre készülünk, remélhetőleg márciusban már mehet. A debreceni inszemes lánytól kérdezném, neked milyen átjárhatóságid volt és kihez jársz?


Andi

2010. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
kedves Andi.mivel mi most külföldön tartozkodunk,ezért tudunk csak augusztusban menni,és csak akkor fognak minden vizsgálatot csinálni,sajnos.Amúgy mi Dr. Kozma Bencéhez fogunk menni.már volt egy beszélgetésünk vele,és nagyon szimpatikus és végtelenül kedves doki.csak még olyan sok idö van addig,nem tudom hogy hogy fogom kibirni addig.
2010. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!