Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a mozgás befolyáso...

Szerintetek a mozgás befolyásolhatja a teherbeesést, beágyazódást? Konditeremre gondolok.

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban elhatároztuk, hogy nekiállunk a babaprojektnek. Én hetente 3 szor járok 4 hónapja konditerembe, meg szerettem volna erősíteni a hátizmomat és egy kis kondit szerezni. Amit főleg használok, az az elipszis tréner, bicaj, és különböző gyakorlatok gépeken amik erősítik a hátat és karcsúsítják és izmosítják a combokat, a hasprést kihagyom. Szerintetk ezeket folytathatom, megnehezítik a beágyazódást?

2014. nov. 12. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem,legalább is,mi is baba projektezünk.azt mondta az edzőm(mert én személyi edzőhöz járok),hogy nyugodtan mehet,sőt még jót is tesz,viszont ahogy megfogant a baba váltani fogunk más típúsú gyakorlatokra,ami nem káros a babára.
2014. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ugrálós (főleg sarokra esős) gyakorlatok, vagy hirtelen nagyobb súly emelése akadályozhatja a beágyazódást, tehát azokat érdemes kerülni. Az ellipszis-tréner és a bicaj jók, a hasprést óvatosan és könnyítetten végezheted a ciklusod első felében. Az alhas átmozgatása segíti a peteérést, a ciklus második felében a beágyazódás környékén viszont már ne csináld megerőltetően.
2014. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam több helyen, hogy bizonyos pulzus szám fölé nem szabad menni, ha babát akar az ember. Szóval, ha 160 fölé megy a pulzusod, akkor az már akadályozhatja a beágyazódást az én ismereteim szerint.
2014. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de a 160as pulzus amúgysem jó,legalábbis nekem az edzőm azt mondta.ott már oxigénhiány lép fel.egyébként egy edzés alatt átlagban 130-150között kell tartani.
2014. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!