Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség után...

Méhen kívüli terhesség után lehet hogy az első alkalommal összejöhet a baba? Nem vártunk 3 hónapot. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Kezelésekre jártam Pestre,terminált együttléttel és stimulációval összejött a baba,de sajnos méhen kívüli lett.December 2-án volt a műtétem, a jobb kürtőmet le kellet vágni és el kellett kötni.Műtét után megjött,erősen volt ki is tisztultam,kb 10 napig tartott,azóta semmi,így az 53.ciklusnapon vagyaok(vagy a fene se tudja hol)Pénteken voltam uh-n,a dokinál aki műtött, talált egy 20 mm-es tüszőt.(hihetetlen hogy 7 év óta először lett pém magamtól:D)Mondta hogy próbálkozhatunk,és tegnap óta érzékeny a cicigombom.

Lehet hogy sikerült?Volt már ilyen valakinek?Lehet baj belőle hogy a 3 hónapot nem vártuk meg?

Köszi előre is mindenkinek!


2010. jan. 28. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A baba nem a méhbe ágyazódott be, így a méhednek semmi baja. Szerintem nem baj, ha nem vártok 3 hónapot, most nincs is miért, és a dokitok is ezt mondta. Használjátok ki ezt a tüszőt! :-)
2010. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Örülök annak amit mondtál,mert mindenki riogat a 3 hónappal,de előtte a dokim is annyit mondott,de amikor meglátta a tüszőt és rákérdeztem akkor azt mondta mehet a menet:D
2010. jan. 28. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

A 3 hónap indokolt is, ha méhbe beágyazódott terhesség vetélődik el. Minél idősebb, annál inkább. De ez most más helyzet.


Drukkolok!

2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha nem haragszol megkérdezhetem hogy hány hetes voltál mikor volt a terhesség megszakításod? Nekem december 1-én volt 5.héten azóta nagyon vágyunk rá hogy sikeruljon viszont nekem az orvosom 6 hónapot mondott egy másik orvos 3 ciklusnyi várakozási idot hogy erosodjon a méhem mivel a megszakítlás során kinyitják a méhszájat és ido kell hogy megerosodjon és meg tudja tartani a babát. Ezért nagyon meglepodtem hogy neked a doki azt monta hogy már próbálkozhattok is. Nem tudom hogyan tovább merjunk-e már probálkozni vagy jobb lenne még kivárni mostmár teljesen tanácstalan lettem. Nagyon vágyunk rá és ezek szerint lehet hogy már meg is próbálhatnánk mi is.... Én drukkolok nektek ! Kívánom hogy minden rendbe legyen.
2010. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D:D:D

de jó:D ki is tisztultam rendesen a 10 napos mensi alatt,mondta a doki améh rendben van:D

szuper akkor már csak a baba kell hogy megtapadjon:D

de jó lenne újra babás lenni

2010. jan. 28. 15:15
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem nem nyúltak a méhemhez,hüvelyből és hason kersztül tártak fel,kimondottan mondták,hogy nem nyúlnak a méhemhez,mert akkor akkora volt a HCG-m hogy lehetett volna akár 2 baba is méhen belül,a méhszájhoz sem nyúltak.

Szerintem ezért.Amikor megvolt a műtét utána nekem is azt mondta hogy 3 hónap,csak más miatt mentem el hozzá,és akkor fedezte fel a tüszőt,és én kérdeztem rá hogy mehet-e a menet és azt mondta hogy igen:D

2010. jan. 28. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Így egész más a helyzet. Szerintem nem lehet belole baj ha baba van a dologban. Drukkolok hogy sikeruljon !
2010. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Reméljük,egyébként 5 hetes voltam amikor nem látták méhen belül a babát ,így műtöttek meg.Sajnos a jobb oldali vezeték végét vágták le:(

De remélem most jó helyen lesz ha sikerült:D

2010. febr. 2. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!