Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene nekem valaki kiszámol...

Segítene nekem valaki kiszámolni a jónás napjaimat?

Figyelt kérdés

Sajnos én nem beszélek angolul, és sehogy sem sikerült kitöltenem. :(

1979.03.27-én születtem Székesfehérváron, hajnali 4:30 perckor. Köszönöm a segítséget


2010. jan. 28. 12:48
 1/6 Kriszta81 ***** válasza:

01.14 lány

02.12 fiú

03.14 lány

04.13 fiú

05.12 lány

06.11 fiú

07.10 lány

08.09 fiú

09.07

10.06

11.05

12.04

Hajrá! És drukk Neked!

2010. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kriszta81 ***** válasza:

Megint én vagyok. Ezen a linken elvileg meg is tudod nézni:

[link]

2010. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kriszta81 ***** válasza:

Megint én. :) Még egy kis segítség hozzá:


A naptár az általunk beállított nappal kezdődik, és egy évet ölel át

A hónapok fekete függ. vonallal vannak elválasztva

A napok számozása nincs mind kiírva, csak a vasárnapoké

A függ. piros kis vonal mutatja, mely napra esik a J-nap. Az előtte levő 3 napot átfogó vízsz. piros vonal azt jelenti, hogy azon napokon kell együtt lenni, hogy a Jónás-napra a hímivarsejtek odaérjenek a petesejthez.

A sárga és fekete kis pöttyökkel nem kell törődni, ezek azt mutatják, hogy a program szerint mikor van a peteérés illetve menstruáció – de ezt korántsem biztos, hogy helyes.

Amennyiben a Jónás-nap a a menzesz idejére esik, a fogantatás esélye ugyanolyan magas, nyugodtan lehet együtt lenni.

A Jónás-napok fölött látható kis jel azt mutatja, hogy az azon a napon fogant gyerek milyen nemű lesz. Amelyik Jónás-napnál nincs jel, akkor aznap bármilyen nemű gyerek megfoganhat.

A módszer elterjesztője, dr. Jónás Jenő vizsgálatai szerint a Jónás-napokon 85% az esély a fogantatásra, a peteérés környéki napokon pedig 15%.

2010. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szépen köszönöm a segítségedet ez igazán kedves volt tőled, hogy szántál rám ennyi időt! :) Január 20-án volt tüszőrepesésem egyébként, jó lenne ha egy kis csajszi befigyelne. :) Neked is sok sikert kívánok az élet minden terén! :)
2010. jan. 28. 14:22
 5/6 Kriszta81 ***** válasza:

Igazán nincs mit. Épp ráértem, mert szundikált a 2 éves kislányom. :)

Köszönöm a jó kívánságokat!

És mégegyszer drukk neked a kis csajszihoz.

2010. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
jaj most ti olyan aranyosak vagytok ímádom az ilyet amikor az emberek így viszonyulnak egy máshoz és sok sikert neked a kislányhoz !!
2010. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!