Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attol félek, hogy nem vagyok...

Attol félek, hogy nem vagyok elég termékeny vagy egyáltalán nem. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hello,


Mostanàban foglalkoztat a baba tèma. Sokat olvastam rola a Gyakorin is meg màs forumokon is. Volt pàr bejegyzès, ami nem hagy nyugodni. Egy hölgy irta, hogy 8 èvig "vèdekeztek" megszakitàssal, eddig müködött most azonban babàt szeretnènek ès nem jön össze màr 5 ève. Aztàn beugrott, hogy hoppà! 17-töl 20 èves koromig volt egy baràtom, akivel sosem vèdekeztünk normàlisan...Mindig kivette, mielött elment volna...ès ez simàn müködött 3 èvig nàlunk. Ez a kapcsolat zàtonyra futott egyèbkènt, uj baràtom van,illetve èlettàrsam màr. Nagyon szeretjük egymàst, össze is fogunk hàzasodni ès gyerekeket is szeretnènk. (Mèg nem mostanàba) ugy kb. a 3 èves tervbe van mindez. Viszont, fèlek attol, hogy talàn azèrt nem estem anno teherbe a màsik sràc mellett, mert nem vagyok elèg termèkeny, vagy netàn egyàltalàn nem?! Tudom, hogy a legegyszerübb mindig a legrosszabbra gondolni. Nekem megy is nagyon jol...Csak megijedtem. Mit gondoltok? Nem lehetne valahogy utànajàrni, hogy mennyire vagyok termèkeny? :| Az is lehet, hogy a sràccal volt a gàz ... kitudja... vagy csak màzlistàk voltunk...de azt nem hinnèm. Köszi ha vàlaszoltok nèhànyan! :) Sziasztok


2014. nov. 14. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú még csak a 3 éves tervben van a baba és te már most stresszelsz...

Szerencsétek volt egyszerűen abban a 3 évben. Mi a párommal 6 évig "védekeztünk" megszakításosan. Aztán eldöntöttük hogy babát akarunk. Nem mondom hogy az első hónapban megfogant, de ezek után a 10es a szerencseszámunk. A10. próbálkozós hónapban estem teherbe a lányunkkal. Szóval minden a szerencsén múlik olyankor ha valaki megszakításisan "védekezik" mert annak is megvan az esélye, hogy így foganjon meg a gyerek.

2014. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nagyon ráérsz, ha ilyeneken agyalsz, keress valami kihívást az életedben a gyerektémával meg foglalkozz akkor amikor időszerű.
2014. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

talán 5 évig "védekeztünk" megszakítással, több (egymás utáni) párkapcsolatban. Aztán mégiscsak összejött úgy, hogy azt sem terveztük. Én is agyaltam ezen sokat, de minden oké.

Eddig szerencsétek volt.

2014. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyàltalàn nincs sok szabadidöm..dolgozok, esti suliba jàrok, hàztartàst vezetek, kutyàt sètàltatok, mindennap fözök...Ugyhogy szinte van napi 2-3 ora hosszàm magamra meg a pàromra+ a hètvègèk. Csak azèrt irom mert egyikötök irta,hogy nagyon ràèrek. Alvàs helyett meg közbe szoktam ezen agyalni, de igazatok van!! Felesleges!!! :) Majd kiderül mivan :)
2014. nov. 14. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!