Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem gond ha nincs terhességi...

Nem gond ha nincs terhességi tünet?

Figyelt kérdés
Nyáron volt missed ab-om,letelt a 3 hónap.Tegnapra nem vártam,nem is jött meg,de nem is érzek semmit.Nem görcsölök,nem fáj a cicim,nincs hasszurka,egyszerűen semmit nem érzek.Azért aggódom,mert az előző babámmal ugyanígy voltam és a 8. hét után már nem fejlődött.Több ismerősöm mondta és olvasgattam sokat,hogy amelyik babával nincs tüneted,nem marad meg.Vélemények?
2014. nov. 15. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem semmi tunetem nem volt a terhesseg elejen.es a kisfiam makk egeszseges.gyonyoru 3 eves kisfiu
2014. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt, 5 éves a lányom.
2014. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt tunetem,most ot honapos a kisfiam! :)
2014. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Hát én ilyet nem hallottam soha, sztem ez hülyeség. Mondjuk azt sem értem miért vesztek mindent törvényszerűnek amit leírnak a terhességgel kapcsolatban. Nem sok gyerek lenne ha ez igaz volna. Ti nem is élvezitek a terhességet csak agyalgok agyaltok h mi van, ez borzasztó. Élvezni kéne ez a csodálatos állapotot.
2014. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Te is agyalnál ha elmenne a babád!!!!
2014. nov. 15. 16:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, nekem sem volt semmi tünetem, még azt is elfelejtettem, hogy nem jött meg. 8.héten kezdődtek csak enyhe rosszullétek, de azok is hamar megszűntek.

Szóval ez nem jelent semmit, ne görcsölj, mert az viszont tényleg nem jó, ha sikerült! :)

2014. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Akkor agyald, aggódd végig azzal biztos marha jót teszel a gyerekkel. Vegyél mindent törvénynek és rohanj orvoshoz ha nem úgy van ahogy leírták. Boldog egy terhesség lesz.



Felnőtt ember aki elvileg tud gondolkodni nem értem h miért nem tud normálisan gondolkodni? Miért gondolod h mert vmit leírtak a terhességgel kapcsolatban annak meg is KELL történnie???

2014. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy kell? Ez csak egy kérdés,véleményt kérdeztem.
2014. nov. 15. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs tünet, nem marad meg? Nem, nem így van.

Úgy szól, hogy minél kutyábbul vagy, annál kisebb az esélye a vetélésnek.

A kettő baromira nem ugyanaz!

Drukkolok, hogy minden rendben legyen! (Nem mindenki van ám rosszul, ez nem általános, még egy nőnél sem tökugyanolyan két terhesség.)

Hajrá!

2014. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező kedves levele: "Te ökör,nem azt mondtam hogy KELL,csak VÉLEMÉNYT kérdeztem!!Takarodj innen!"


Remélem nem erre akarod nevelni a gyereked. Felnőtt létedre te vagy a 6 ökör mert minden szart elhiszel. Jobb lesz ha később jön az a gyerek ha végre benő a fejed lágya.

2014. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!