Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Kislányom 2éves lesz és...

Kislányom 2éves lesz és lassan 2hete folyik az orra! Semmi egyéb tünet nincs csak ez! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Allergia?
2012. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy nátha. Szívjátok neki orrszívóval.
2012. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet allergia. Kérdezd meg a gyerekorvost, milyen antihisztamint lehet adni ilyen kicsi gyereknek. Ha használ(kell hozzá egy pár nap), megvan a diagnózis.
2012. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak 4 hete folyik az orra, és főleg, ha kimegyünk az udvarra. Én elvittem dokihoz, és azt mondta, hogy erős a gyanúja, hogy allergia. Most mindenféle fa/bokor/virág/gyümölcs virágzik. A nyárfa szálló fehér izéjére nagyon sokan allergiások. Nekem a Fenistil-cseppet javasolta a doki, elég jól bevált. Azt mondta, ha nem allergia, akkor is csökkenti az orrnyálkahártya-duzzanatát, szóval mindenképpen jó.

Mellesleg 2 hétig akár egy nátha is eltarthat, az még semmi.

2012. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nyárfa szálló fehér szöszeire kevesen allergiások, azt a legritkábban lélegzik be az emberek.

Viszont vele egy időben virágzik egy csomó más fa és fűféle, ami mind szélbeporzású, úgyhogy tele van a pollenjükkel a levegő.

Ezekre vagyunk allergiások, már aki peches egy kicsit. Ha aztán a gyerek tavasszal kezdődő allergiája nem múlik el, lehet gyanakodni az egész éves allergénekre, mint pl. a házipor.

2012. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Orrszívóra nemszabad sajnálni a pénzt, mert később többe kerülnek a gyógyszerek ha elhatalmasodik az örökös nátha, mert nem tisztul ki rendesen.

Ha javasolhatom Rajtad keresztül másnak is, csakis porszívóhoz csatlakoztatható orrszívót használjatok, mert az elemes több mint 10.000 Ft és semmit nem ér. Gyenge és ott berreg a kis orra, szeme, füle előtt ami zavarja a gyereket.

üdv.

2012. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!