Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem jelent semmit, hogy...

Ugye nem jelent semmit, hogy ez a 3. hónap próbálkozás és még nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, 3. baba lenne, első több mint 1,5 év alatt jött össze,2. második próbálkozásra, most meg 3 hónapja próbálkozunk...boldog vagyok a két fiammal,tényleg,de nagyon szeretnénk 3. babát...
2014. nov. 15. 17:33
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nekem is van már2, de a 3. 7 hónap próbálkozás után jött össze! :) Fel a fejjel és hajráááá ha még nem jött össze! :)
2015. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

hát a héten kéne megjönnie,de szorítok,hogy ne jöjjön meg:) meglátjuk..reménykedek:)

köszi a válaszod:)

2015. jan. 21. 21:51
 13/17 A kérdező kommentje:
ja és nektek gratula :)
2015. jan. 21. 21:52
 14/17 A kérdező kommentje:
sajnos megjött....kedves utolsó,te voltál dokinál??lehet buta kérdés, hiszen gondolom neked is spontán jött össze az első kettő...meg nem hiszem hogy foglalkoznának velem 5 hónap után,csak gondoltam megkérdezem...
2015. jan. 25. 10:50
 15/17 anonim válasza:
Igen, az első kettő egészen véletlen jött össze, :) Viszont a harmadikat viszont terveztük és nehezen jött össze! Viszont nem sokáig örülhettünk neki sajnos, mert nemrég volt egy Missed Ab-om :( DE erősnek kell lenni és tovább kell állni még ha fáj is hiszen fel kell készülni testileg lelkileg a következő babára! :) Sok sikert, mielőbbi baba várást! :)
2015. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ja, és nem voltam orvosnál mert nem tartottam szükségesnek...ha 1 év után sem jönne össze akkor már inkább orvos..!
2015. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

jaj nagyon sajnálom!!!!! :( nagyon kemény lehetett! Kívánom,hogy mielőbb felépülj testileg lelkileg és hogy ne kelljen sokat várni most már a picire!!!

Még nekünk se jött össze amúgy.

Amúgy megkérdezhetem,hogy mennyi idősek a gyerekeid?

2015. febr. 2. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!