Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a páromtól nem esek teherbe...

Beata kinga kérdése:

Ha a páromtól nem esek teherbe 4 hónap próbálkozás utan nagy a baj?

Figyelt kérdés
4 hónapja problakozunk ! Volt két olyan alkalom amikor azt hittük őssze jőtt de nem sajna par nap leses múlva Megjött mindig!!! Most 29-én jött meg akkor mikor érdemes próbálkozni??tudni kell 28napos szokott lenni de 2 hónapja 29napos volt most e hónapban 32,re esett
2014. nov. 6. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy kicsit engedd el a témát.. lesz, ahogy lesz. Pl mától jó.
2014. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha egy évig nem esel teherbe, akkor kezdhetsz el aggódni! Négy hónap semmi. Ne görcsöljetek rá, az a lényeg.
2014. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én elengedem csak tudod azert bennem van hogy hoppá baj lehet!nekem mar van 1 kislányom ő a 3 hónapra fogantattot meg • és most picit ugy érzem baj van a doki szerint lehetek terhes minden oke nalam kicsit letörtem ha az utcan latok egy kismamat
2014. nov. 6. 18:39
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, ez nagyon kevés idő, teljesen normális ha ennyi idő alatt nem esel teherbe. A legjobb ha tényleg lazulsz és nem erőlteted a dolgot, elfelejted a hődet, stb., persze nem árt az ovulációdhoz igazítani az együttléteket, de ennél jobban ne görcsölj rá.
2014. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Már bocs, de ha még gyereked is van akkor mit parázol? Egyeseknek mennyire rohadt kevés gondja van, bár cserélhetnénk.........
2014. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom hogy számoljak már 2 hónapja zavaros addig 28naposak voltak 2honapja 29 volt most meg 32 :(
2014. nov. 6. 18:41
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 4 kommentelő !nekűnk is vannak gondjaink de attol függetlenül szeretnénk egy közös picit
2014. nov. 6. 18:43
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van baj, de jó célirányosan próbálkozni. Figyeld mikor van az ovud (hőmérőzés, nyákfigyelés, ovuteszt), és akkorra időzítsétek az együttléteket.

Hány évesek vagytok?

2014. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam,csak nekunk a masodik közös gyermekünk jott ossze több,mint 1év után.(elotte elso honapban sikerült)

Szerintem vegyél ovu tesztet,vagy amit nekem az orvosok ajánlottak (26-29napos ciklusaim mellett) együttlenni a 8.naptol a 18.napig 2 naponta,akkor nem késsük le az ovut.

Sok sikert!

2014. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is vegyel ovu tesztet! En meg nem hasznaltam de sokan irtak, hogy rogton osszejott a baba:)

Ha ennyire szeretnek babat mint te en tutti hasznalnam;)

2014. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!