Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy most sikerült?...

Lehet hogy most sikerült? írjatok tapasztalatokat lécci.

Figyelt kérdés
8 hónapja próbálkozunk eredménytelenül.Volt vetélésem egy éve. Múlthónapban elkezdtük a vizsgálatokat párommal minden oké és nekem a hormonsorom is rendben van UH-n se volt semmi eltérés. 20-21.én nem kéne megjönnie. Kb másfél hete fáj a mellem (menses előtt nem szokott sosem) de 2 napja sokkal jobban fáj mint eddig és oldalt kezdődik az egész, ma reggel arra keltem h már a karom is fáj tőle. Folyás néha van de nem mindig hőm magam (37-37.1 ) derékfájás van és megjön érzés is. De az szokott. Ami nagyon szokatlan a mellem nagyon fáj :/ Nagyon reménykedünk ebben a hónapban. Am már egy ideje nem figyelgetem maga 2-3 hónapja tudjátok ez a "rágörcsölés miatt" meg nyugtatott a vizsgálat h minden oké. Volt valaki így h ennyire fájt a melle és baba volt? De le is írhatjátok nyugodtan h milyen tünetek voltak és milyen tünetek Nem voltak :) Köszönöm.
2014. nov. 16. 11:06
 1/7 anonim válasza:
Szia! Nekem pont aznap mikor "meg kellett volna jöjjön" duplájára duzzadtak a cickóim és fájt, feszült is eléggé. Másik tünetem a túl érzékenység, sírósság és az állandó éhség/zabálhatnék volt. Na meg WC-re is sűrűbben mentem. Most reggel volt 37-37,1 a hőd?
2014. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem a bimbóm bizsergett folyton, később a cicim le akart szakadni, meg volt megjön érzés is, ahogy neked.
2014. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem. volt egy kis barna foláys amikor erősebben töröltem ki pisilésnél (minimális) de már nincs és a megjön érzés derékfájás elmúlt :) mellem ugyan úgy fáj. igen ma reggel. remélem sikerült :)
2014. nov. 16. 16:06
 4/7 anonim válasza:
Írj légyszi ha teszteltél! :)
2014. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés. volt megint egy kis barna :/ inkább nem reménykedem reggelre lehet mensi lesz nem tudom :(
2014. nov. 16. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Első terhességemet a ciciből vettem észre, telt lett, nehéz, megduzzadt és érzékenyek voltak a bimbóim, úgy éreztem, szét akar durranni az egész. Sajnos az vetéléssel végződött, de nagyon korán észrevettem, kb. 1 héttel a nemvárt előtt már sejtettem a mellem miatt, ugyanis nekem a mellem sosem változott a ciklus során előtte.

Most újra terhes vagyok, ami most feltűnt az a hasszurka. A mellem is megduzzadt megint, de most nem mertem neki jelentőséget tulajdonítani, mert a vetélés óta mindig megduzzadt peteérés után, annyi, hogy most talán jobban. A hasszurka viszont annyira határozott volt, hogy annak ellenére tűnt fel, hogy nem is vártam tünetet, nem tartottam esélyesnek a hónapot, mert azt hittem, nem is voltunk jókor együtt. Utólag visszaszámolva két nappal később volt a peteérésem, mint hittem, és úgy stimmel. A szurkák miatt teszteltem a 11. dpo-n, halvány pozi lett.

2014. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap megjött :(
2014. nov. 18. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!