Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat terhességre, ha a...

Utalhat terhességre, ha a mellem fémes ízű?

Figyelt kérdés

Tudom furán hangzik, de a párom szeretkezés közben érezte, azt mondtam főleg a mellbimbóm közepén. PCOS gyanúval kezelnek, jelenleg várom, hogy megjöjjön, és mehessek vérvételre, lassan 10 hete, hogy utoljára megjött. Eddig ez a leghosszabb ciklusom. Holnap veszek tesztet, de kíváncsi lennék, valaki tapasztalt-e hasonlót. Már majdnem 2 hete érzem, hogy érzékenyek a melleim, meg akar jönni, de mégse. Külföldön voltunk nyaralni, és nem tudtam tesztelni, tegnap éjjel értünk haza, ezért nem teszteltek még. Kinek mi a véleménye? Neten nem találtam erről semmit.

Köszi a válaszokat!


2014. nov. 16. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

ott az csapódik ki amit ettél


pl hagyma, vagy erősebb fűszerezésű ételek, vagy kávé stb

valamlyiknek vt fémes hatása, ami igazából más

(amúgy a kutyák is ezért nyalják az embert mert a kaját érzik rajta)

2014. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szóval az egyik kajára hiheti, hogy "fémes" ízű, közben meg karalábé mondjuk :D
2014. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD

nyilván azért nem találtól erről semmit a neten mert 1. nem terhességi tünet, 2. a nők a nemvárt napján nem csalogatják a mellüket, hogy vajon fémes íze van-e :D

jajj de jót nevettem :)

2014. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jajj, akartam írni NYALOGATJÁK, nem pedig csalogatják :D
2014. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Erről olvastam, hogy ott kicsapódhat az erősebb ételek íze, de nem ettem semmi ilyesmit. :) Legalábbis egyikről se gondolnám, és soha nem volt még ilyen az évek alatt, pedig szereti a mellemet nyalogatni. :)


Egyébként meg sejtettem, hogy nem a saját mellbimbójukat nyalogatják a nők, de úgy, mint nekem is, a párjuk észlelheti. Eddig ő se mondta még nekem, de most azt mondta, elég erősen érződik. Na mindegy, ez van. :)

2014. nov. 16. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy kissé durva volt és felsértette a melled? Mert a vérnek fémes íze van.
2014. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.teszteltél?
2014. nov. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
:-D hát ilyenről még nem hallottam! :-D
2014. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem sértette fel a mellem, nem szokott durva lenni. :)

Arra gondoltam, hogy esetleg valami okozza ezt a szervezetemben és emiatt, terhességre gondoltam, hogy esetleg az, de 2 teszt is negatív. Mondjuk anyósomnak se mutatta ki 5 hónapos terhességig a teszt, hogy terhes...de nem hiszem hogy nálam is ez lenne. :)

Na mindegy, azóta nem volt ez, csak fura volt, mert annyira meglepődötten mondta, hogy komolyan elgondolkoztam rajta. :D

2014. nov. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!