Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem a görbémet, megnézit...

Nem értem a görbémet, megnézitek? Szerintetek volt már PÉ-m?

Figyelt kérdés

[link]


Még szoptatok és kistesót szeretnénk, harmadik baba lenne.

(A második babánk is szoptatás alatt sikerült, az első mensim utáni hónapban.) Akkor csak a nyákot figyeltem, most hőmérőzök és ovutesztelek is, de teljesen összezavarodtam.

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. nov. 17. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szoptatok még és ovu teszteltem is, de a Gabrieles lh teszt papírja azt írta a szoptatás befolyásoló tényező. Azóta máshol is olvastam már. Szerintem nagyon alacsony a hőd (az enyém is sokszor az, peteérés után nem emelkedett meg, ami azt jelenti nem repedt meg a tüsző). De a www.babatervezok.otthona.net -en vannak szoptatós hőgörbék, ahol nem mindig emelkedett a hőmérséklet sokkal a cover line fölé, mégis várandós volt az anyuka. :) Tehát kivételek mindig vannak! :)
2014. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon köszi!!! :) Eddig nem tudtam, hogy az ovutesztet is befolyásolhatja a szopi! Nem is mutat rendes pozit soha, csak majdnem egyforma erősek a csíkok. De ennek ellenére múlt hónapban is volt PÉ-m, mert a hőm. akkor rendesen megemelkedett. Igaz, csak a 28. ciklusnapon volt akkor is. :)

Még reménykedem.. és nagyon köszönöm még egyszer! :) Szorítok Neked! :)

2014. nov. 17. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!