Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai lenne még bevállalni...

Korai lenne még bevállalni egy babát?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a párom 27. Jelenleg albérletben lakunk, de 1 év múlva költöznénk házba. Pár hónapja költöztünk össze, jól megvagyunk. 2 éve vagyunk együtt.

Én már régóta álmodozok saját csemetéről, bölcsődében dolgozok picikkel és így még nagyobb a "kísértés" egy saját babára...párom viszont nem tudom mit szeretne...csak azt hogy addig nem akar gyereket míg nincs házunk. Ebben egyet is értek vele.

Nehéz erről beszélnem vele, pedig úgy érzem kellene.

A férfi ismerőseim azt mondták, hogy várjak ezzel a témával, mert megijed, a nők meg hogy igenis kell ilyenekről is beszélni.

Akkor most mondjam vagy ne?

Ha igen, akkor hogyan kezdjem el? Tényleg nem akarom erőltetni sem, csak szeretném ha tudná.

Köszi a válaszokat!


2010. jan. 29. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bölcsödében dolgozol!? Egyszerű!

Mondj el egy aranyos sztori az egyik Picúrról,

és kezdhetitek is a beszélgetést,persze,csak abban

az esetben,ha vevő rá...

Ha nem,akkor viszont ne erőltesd,

hogy ne legyen feltűnő...

Sok siker!

2010. jan. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is beszélgettem a férjemmel erről a témáról, mindíg mondtam, hogy úgy szeretnék már gyereket, ez több éven keresztül ment, de akkor én is beláttam, hogy nem kéne még, mert mi is albérletben laktunk plusz egyetemre jártam, és dolgoztam mellette. Később már lett lakás, és elvégzeztem a sulit. Utána is beszélgettünk, és akkor már őt is nagyon érdekelte a téma. Majd közbe jött egy féléves munka, amikor itthon egyedül kiborultam, mert a baráti körünkben akkor jött baba. Nem mondott semmit, csak amikor hazajött és nagy öröm volt, egymásnak esés, egyszerűen szó nélkül kihagyta a védekezést, amikor rákérdeztem, azt mondta hogy ő is nagyon szeretné ha jönne a baba. Tehát a férfiak nem igazán szeretnek róla beszélni, de ez nem azt jelenti, hogy nem akarja, amikor elérkezettnek látja majd az időt, meg fogja tenni a lépéseket.

2010. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasi ijed meg! Az én párom most 29,nemrég született a lányunk, már nagyon vágyott kisbabára!

Amikor mentek az utcán és vannak babák, gyerekek esetleg kérdezd meg, hogy mi lenne, ha... mosolyogva!

Nem hiszem, hogy ebből gond lenne!

2010. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!