Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetem vagy még korai?

Reménykedhetem vagy még korai?

Figyelt kérdés
November 19én kellet volna megjönnie az az tegnap de még semmi.csak elötte három napig olyan barnás volt a folyásom most meg semmi.meddig várjak és mikor menjek el dokihoz?remélem ez babára utal :)
2011. nov. 20. 15:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet!Ha babás vagy,akkor már ki fogja mutatni!Szurkolok!:)
2011. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nekem 10 napot késett amikor csináltam tesztet ami halvány pozitív volt. Elmentem dokihoz de még nem tudta megmondani ezért 1 hét mulva kellett vissza mennem.
2011. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Nekem barnás folyás után mindig megjött.Mikor terhes voltam soha semmilyen barnázás nem volt,csak simán nem jött meg.Azért drukkolok,hogy neked ne így legyen.
2011. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Második válaszoló elmentél dokihoz ujra?és mi lett az eredmény?remélem baba :)
2011. nov. 21. 10:54
 5/29 A kérdező kommentje:
ma már November 22-ike van és még mindig nem jött meg.csináltam ma reggel tesztet és negatív lett :(((már ki kellet volna mutatnia?vagy még várjak?remélem babás vagyok :(
2011. nov. 22. 14:44
 6/29 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ne hari hogy csak most válaszolok. Igen elmentem 1 hét mulva ujra de egy másik dokihoz. Ő rögtön megmondta hogy baba van a dologban. Most vagyok 23 hetes. :)
2011. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kedves második gartulálok neked!:)))bár nekem is sikerülne és azért késik :(
2011. nov. 22. 15:03
 8/29 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanez a szitu nálam is! 19.-én nem jött meg és azóta sem, én tegnap teszteltem és- lett! Nem tudom mi van, hétvégén újra tesztelek érzékenyebbel, mert a doki is azt mondja, hogy 10 nap után kell tesztelni!

A te teszted milyen volt???? (márka, érzékenység)

2011. nov. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Második vok. Köszönöm. Remélem neked is baba van a pociban. :) Szerintem hétvégén csinálj újabb tesztet. Nem érdemes 2 naponta. Tudom nehéz megállni, én is alig birtam ki. :)
2011. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ik én x-epil gyors tesztet csinaltam.szóval nálad is ugyan ez a helyzet mint nálam akor szurkoljunk egymasnak hogy baba van a dologban :)igaz ma még csak a 4-ik napja van hogy nemjott meg még reménykedhetünk majd a 10-ik nap után tesztelek ujra.remélem pozitív lessz :(.drukkolok neked is :)
2011. nov. 22. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!