Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Benu terhessegi tesztről...

Benu terhessegi tesztről valakinek vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanaba lehet talalkoztatok a kerdeseimmel :-D szoval megjott de 2 nappal hamarabb es kemeny 2,5 napig tartott semmi gorcs nelkul. Mostansag eleg sok "gyanus jelem van" de kezdem elhinni h mastol van. Tegnap csinaltam egy tesztet 25oset negativ lett. Vettem most egy benut ami allitolag 4 nappal a nem vart elott mutat mar vmit ha van. 10es. Ha ez is nega akk mastol cvan.sztem. Tapasztalatok vannak ezzel a tesztel? megbizhato?

2014. nov. 18. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A tesztek erősségének annyira nem lehet hinni... Amikor babás lettem egyszerre csináltam egy 25-öset (Facelle, vizeletsugaras) és egy 10-eset (One Step), naná, hogy a 25-ös lett erősebb. :) Amúgy szerintem lényegi különbség nincs a tesztek között, ugyanúgy működnek, nem hinném, hogy egyiknek-másiknak jobban, vagy kevésbé lehet hinni.
2014. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én használtam,sztem jó teszt,nem fog becsapni!

De!Mivel írtad,hogy megjott csak kevés volt stb. mindegy milyen tesztet veszel,ennyi idő utan bármelyiknek kell mutatnia,ha baba van!

2014. nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!