Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tapasztalat az x epilnel...

Ilyen tapasztalat az x epilnel?! Mas is igy megijedt?

Figyelt kérdés
A nemvart utan rogton halvany pozi lett aztan szepen elkezdett erosodni es mar jobban voros volt mint a controlcsik....aztan most h mar 3het telt el a nemvarttol egyszer csak halvanyabb lett de meg mindig teljesen jol lathato.Mostmar mindig olyan,nem lesz mar sotetebb csak az elejen volt ez.Beallt jol lathatora de kevesbe vorosre mint a control...Babaval nincs baj,novekszik,szivdobogas is van.Szeptember mar a 3.honap lesz!
2014. aug. 21. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az orvos mondta, hogy nincs gond, növekszik, van szívhang...akkor nem kell aggódnod szerintem.
2014. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze csak megijedtem!Mar volt egy vetelesem..igaz akkor vereztem es egyre halvanyodott a csik,ezert ijedtem meg!Megse volt gond!Kivancsi voltam h masnal is egy ido utan beallt e egy szinre meg akkor is ha elotte sotetebb volt
2014. aug. 21. 10:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután az orvos megállapította a terhességet,felesleges tesztelni,csak idegesíted magad miatta.Boldog babavárást.17+1 hkm. :)
2014. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tök ugyanígy volt mint neked:)Mikor csináltam az első tesztjeimet (x-epil) szép erős határozott volt mind2 csík. Ekkor olyan 6 hetes lehettem.

Aztán teltek a hetek,hónapok és kb olyan 19-20 hetesen merő kíváncsiságból mert mért ne:)csináltam egy x-eliles tesztet és sokkal halványabb lett mint az előtte lévő 3 másik amit pár hetesen csináltam. Na azért én is megijedtem kicsit,hogy most akkor mi van!

Már 24 hetes leszek vasárnap és a babával minden a legnagyobb rendben.:) Sztem egyáltalán nem kell aggódnod:) Biztos más volt a vizelet koncentrációja(huhh nehéz szó) :) Vagy a hcg szint sem mindig ugyan olyan egyforma(ezt olvastam valahol) Esetleg a teszt volt régebbi:)

Boldog babuci várást:)

2014. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Más nem szokott már ilyenkor tesztelni, így kerüli el az idegeskedést. ;-)
2014. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ilyenkor mar biztos tortenne vmi ha gondd lenne!Azert csinaltam mert rossz tapasztalataim voltak az elozo terhesseg miatt h halvanyodott!
2014. aug. 21. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
nnna, akkor már csak azért is MOST fejezd be! :)
2014. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-assal és 7-essel értek egyet:)
2014. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!