Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.5-én volt utoljára mensese...

Okt.5-én volt utoljára mensesem. Nov.8-án és 13-án is teszteltem negatívat. Még nincs mensim. Lehet h még korai volt, nem mutathatta még ki?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam: két és fél hetet késett. Két tesztet csináltam, de végül megjött. Benne van a levegőben...?:)
2014. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt korai, már rég mutatnia kellene, ha terhes vagy...
2014. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez kísérteties. Nekem is pont október 5-én volt meg, csak én november 4 és 6-án csináltam negatív tesztet. Azóta se jött meg. Fura :D
2014. nov. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy cipő...nekem ciszta miatt.nézesd meg magad dokival.én se számítottam rá,és nézd meg...hónapok óta csak próbálkozott szervezetem vérezgetni(ezta doki mondta) de nem jött össze...csak kb 2-3 napokra kevés vérrel,most babázni akartunk és azt hittem sikerült...erre..egy ciszta...
2014. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan így vagyok....én nov 14. én és 17. én csináltam tesztet...mind nega....a héten elmegyek dokihoz...
2014. nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam. 26 napos a ciklusom, múlthét szerdán kellett volna megjönnie... 2 negatív teszt és két nap barna váladék után ma görcsökkel mindennel együtt megjött ahogy szokott. Eddig sosem volt ez a két nap előtte...

Drukkolok :)

2014. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia az óta meg jött már?
2014. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!