Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek korai vetélése volt...

Akinek korai vetélése volt (5-6 hetes), hogy mikor estetek utána teherbe? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Szóval létezik olyan hogy - nekem 5 és fél hetesen ment el- rendesen véreztem 5-7 napig, majd rá két hétre teherbe essek? szóval honnan kell most a menzesz napját számolni? amikor a vetélés kezdődött?? vagy amikor a barnázás (1 héttel előtte, azt hittem megjön) tudom hülye kérdés de nem vagyok biztos benne...és ha október 8-án kezdődött a vetélés, akkor mikor kéne megjönnie?

2014. okt. 31. 11:08
 1/2 gabriell88 ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szeptember 8-án elvetéltem. Majd az oktoberi menstruációm 2 napig tartott és 5 napig barnáztam.Hamarabb volt peteérésem is, ezért azt hittem 14-én a pár csepp vérfolt, beágyazódást jelent, teszteltem is 17-én egy halvány pozit, de 21, az orvos megállapította, hogy nem vagyok terhes, csak volt egy petefészek cisztám, ami hasonló tüneteket és egy pozitív tesztet eredményezett.Kérdeztem tőle biztos nem lát e terhességre utaló jelet, ő azt mondta nem, de ne aggódjak a vetélés után természetes, hogy kicsit megzavarodik a rendszer, a következő menzesz teljes lefolyású lesz, jelentem 29, megjött, rendesen.Sztem kell egy kis idő míg visszaáll a szervezet.


Görcsöltél? Orvos látot? A vérzés első napjától kell számolnod,mikor rendesen megjött.De mondom nekem nagyon felborúlt a rendszer nyákom ebben a hónapban kétszer is volt,leglábbis azt hittem.De nekem az orvos azt mondta, várjam meg a rendes vérzést, utánna már minden visszaáll.

2014. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem görcsöltem...csak furi volt az a 28.-án lévő pár csepp vérem...kicsit nyákos formában...

ezért vagyok annyira bizonytalan...

2014. nov. 1. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!