Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért múlt el a mellfájdalom...

Miért múlt el a mellfájdalom ha nem jött meg a mensesem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit lehet hosszú lesz bocsi előre is. 5 hónapja volt egy spontán vetélésem, és azóta nagyon sokára jön meg. Terhesség előtt napra pontosan 30 napra jött meg. Mióta volt a műtét, 35 és 45 nap közt jött meg. De legutóbb októberben már 32 napra megjött. Ebben a hónapban ma tartok a 37. napon. Pár napja már elkezdett fájni a mellem nagyon durván, feküdni nem birtam hason, és néha éreztem mintha meg akarna jönni. Ma elmúlt a mell fájdalom, és semmi jele hogy megjönne. Voltunk védekezés nélkül együtt de én ugy "számoltam" hogy nem "jóidőben" persze tudom hogy azért még lehetek terhes, ami nem probléma. Meddig várjak szerintetek ? A héten vagy várjam meg a jövőhetet is ?
2014. nov. 19. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
37. napon simát tesztelhetsz! Én nem várnék.
2014. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A mellfájdalom elmúlása jelezhet terhességet is ? Bocsánat a hülye kérdést tettem fel de nekem ez új, pedig van már egy lányom :)
2014. nov. 19. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a testi tünetek azok, amikből nem lehet semmire következtetni az égvilágon se pro, se kontra. Nekem a cicifájás a terhesség elején hol jött, hol ment, semmilyen következtetést nem lehet levonni belőle.
2014. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!