Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee mellett mellfájdalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee mellett mellfájdalom kinek mikor múlt el?

Figyelt kérdés

Kedden fejeztem be az első levél beszedését. Kb. a 10 szem óta fájnak, feszülnek a melleim, láthatóan feszesebbek is lettek. Viszont eléggé zavar a fájdalom, de azt olvastam, ezek a mellékhatások szépen elmúlnak majd.

Tudom,hogy mindenkinek más, de azért kíváncsi lennék, hogy akinek szintén volt mellfájdalma a gyógyszer szedésének elején annak mikor múlt el??


21/L


2011. júl. 14. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a vérzés előtti héten (azaz a szedés 3. hetében) pár napig szoktak fájni, feszülni, de ez állandósult is folyamatos (többéves) szedés mellett. Én megszoktam már, annyira nem zavar.


Amennyiben nálad kifejezetten kezdeti fájdalomról van szó, szerintem legkésőbb a 3-4. levélre biztosan elmúlik. Az a mellékhatás, ami ekkorra nem múlik el, az már nem is fog és váltani kell. Szóval addig türelem.

2011. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ezt szedem, kezdetekben nekem is nagyon feszültek. Sőt meg is növelte őket rendesen. Pontosan nem tudom mikor múlt el, de 3. levélnél tartok és már régóta nem fájnak (:
2011. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!