Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 hetes terhesen ti hogy...

11 hetes terhesen ti hogy vagytok/ voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem szinte minden tünetem elmúlt, korábban pedig nagyon rosszul voltam. Most meg csak a fejem fáj estènkènt. Ez normális? Ti hogy vagytok/ voltatok ezzel?

2014. nov. 20. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Addigra nekem is elmúlt minden. A teszt előtt két nappal kezdtem hányni, akkorára duzzadt a mellem, hogy alig tudtam melltartót venni, aztán 10 hetesen minden elmúlt. Már 3 éves a kislányunk, hamarosan majd újra szeretnénk babát, de remélem a hányinger most elkerül. :D
2014. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma töltöttem a 12.hetet.. A hányinger még tart.. Szörnyű fáradságot érzek és erre rátesz egy lapáttal a 2 és fél éves fiam aki éjszaka többször is felkel.

Folyamatosan ennék amit ugye nem lehet így átmentem nyúlba és répát rágok :D

Remélem lassan abba marad a rosszul lét mert már nem bánnám.

Boldog baba várást :)

2014. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A rosszullétek elmúltak, nekem is sokat fáj a fejem. 10hetesen.
2014. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb. a 8-ik héttől nagyon közelről megismertem a wc csészét... főleg hajnal 5 körül és 11 után. 3 kg mínusszal kezdtem meg a terhességet emiatt. a 12. hét végére mintha elvágták volna a tüneteket. Néha hogy ha nem kívánom az ételt, csak muszáj vmit ennem,hogy ne legyen üres a gyomrom akkor van hányingerem.
2014. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok!
2014. nov. 22. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!