Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti voltatok már borotválatlanu...

Ti voltatok már borotválatlanul vizsgálaton terhesen? Nem férek oda a pocakomtól.

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 17:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én csak úgy voltam, formára van gyantázva, de nem teljesen csupasz.
2014. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát emlékszem én is alig értem oda. Tükrökkel meg minden egyéb kifordult testhelyzetben tudtam csak úgy-ahogy leborotválni.

Esetleg kérd a párod segítségét.

2014. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is tükörrel és krémmel próbálkoztam. :)
2014. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nem sikerült, nem volt őserdő, de csupasz sem, szabadkoztam a dokinak, azt mondta ő komolyan észre se veszi, annyira nem ezt nézi, női orvos egyébként.
2014. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Aha, ismerős a helyzet. Én is vakon borotválom (előtte gyantáztam, és géppel epiláltam, ezt most meg sem próbálom).

Nehezen viselem, mert nem olyan, mint az epilálás.

Én is mindenféle kitekert, ülő, álló helyzetekben igyekszem a legjobb eredményt elérni. Nem szeretnék borotválatlanul menni a dokihoz, még a párom előtt sem szeretem, ha el van hanyagolva. :)

2014. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Huh, én a gyantát jövő hét végére tartogatom, kozmetikusnál, hogy szülésig kitartson, de a vizsgálat hétfőn lesz. Ciki?
2014. szept. 19. 17:36
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
En mindig ugy voltam, nem terhesen is. Egy normalis doki leszarja.
2014. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mióta nem látom, hogy mit csinálok azóta nem borotválom. Nem hiszem, hogy bármelyik dokit is pont az érdekelné, hogy mennyi szőr van rajtad. Kérdésedre válaszolva: Igen, voltam. És szerintem leszek is még.
2014. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem segített. Én sem fértem oda, de a kiírt időpont előtt 4-5 nappal leborotváltam magamnak, aztán tükörben megnéztem mit alkottam, hát jót nevettem. De 2 nap múlva be is indult a szülés. Egyébként valóban a doki leszarja, tudja hogy képtelenség leborotválni magadnak.
2014. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem voltam,mert meg tudtam oldani kis tükör segítségével,és nem is volt olyan nagy a pocakom.De egyébként nemrég voltam rákszűrésen ahol jelezte az orvosom,hogy egyébként divat ide vagy oda,annak a szőrnek ott funkciója van (lenne) szóval nem igen kellene borotválni.Úgyhogy szerintem a dokik többsége ezt egy hülye divatnak tartja és nem fog furán nézni ha szőrösen mész.
2014. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!