Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Sikeres lehet ez a hónap?

Figyelt kérdés

Sziasztok Lányok! Tegnap 5:30kor keltem es akkor tudtam csak sajnos megmérni a hőmet, 7:20 helyett! 36,2 volt! Szerintetek az ment volna még feljebb? Ajjj olyan dühös vagyok, mert ma reggel meg felment 36,8ra! Kedden voltunk utoljára egyutt a párommal! Ha az tegnap még feljebb ment volna, akkor tegnap volt ovum, viszont ha viszont nem, akkor ma van? Keso lehet, ha ma este egyutt leszunk? :(

[link]

Kicsit el vagyok szomorodva!

Koszonom a segitseget!



2014. nov. 21. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
sikeres lehet, nekünk is 2 nappal ovu előtt jött össze a fiunk, a tiéd kb tegnap volt, de amúgy az elmélet az, hogy akkor van, amikor 3 napig alacsony és utána legalább 3 napja magas a hőd. Mindenképpen lehet sikeres, ha fent marad, akkor jókor voltatok együtt előtte.
2014. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó hülyén fogalmaztam, szóval a keddi együttlétből szerdára a helyükre kerültek a spermiumok és nagyon jó eséllyel a petevezetőben várják a petesejtet szerdától, ami csütörtökön valamikor oda is ért. Mivel 3-4 napig életképesek, sokkal szerencsésebb, hogy kedden voltatok együtt, mint ha csüt. reggel, amikor a ovulációd volt.
2014. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:) értettem a lényeget! Koszonom!:) de ha tegnap nem ment volna feljebb, es tenyleg 7:20kor is 36,2 lett volna, akkor viszont ma van ovum nem?
2014. nov. 21. 08:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha veszek ma egy ovutesztet és megcsinálom, az a mait +nak mutatna, de ha tegnap lett volna akkor -? Ajjj olyan izgatott vagyok! Nyakomat tegnap nem figyeltem, de ma folyamatosan feszül a hasam miota fent vagyok, es tojasfeherjeszerű a nyakom! V az lehet a tegnapi ovu miatt is? Bocsi, h ennyit kérdezek, csak nagyon szeretnénk mar a picit!
2014. nov. 21. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha veszel ovutesztet, akkor elvileg már negatív.


Most legyetek együtt, ahogy jólesik és 12-14 nap után nézzél terhességi tesztet :)

2014. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt néztem,hogy 18.ra van verfolt bejegyezve.Ez általában ovukor fordul elő,szerintem neked is akkor lehetett.
2014. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt gondoltam, hogy az az ovu tünete lehet, de visuont a hőm nem azt igazolta...Szerintetek mikorra ne varjam? Most ez kicsit összezavar!
2014. nov. 21. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!